Bahia Flamingo 3

Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Rannani 400 m.

Aadress: AV. La Gaviota 3, Urb Varadero, Los GigantesKuurort: Los Gigantes Asukoht: Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Hotelli lähedal on bussi- ja taksopeatus. Läheduses on söögikohad ja kauplused. Kuurort: Los Gigantes Rand: 400 m Keskus: 500 mHotell: 1993.a. ehitatud ja 2003.a. täielikult renoveeritud hotellis on 3 korrust. Hotellis internetipunkt, wifi hotelli vestibüülis (lisatasu), autorent, buffet-restoran ja baar, TV-tuba. Kauni merevaatega päikeseterrassil on  bassein täiskasvanutele, millest on eraldatud ala lastele, lamamistoolid ja päikesevarjud, laste mänguväljak, tenniseväljak, lauatennis. Meelelahutusüritused. Toitlustus: Hommiku- ja õhtusöök. Lisatasu eest kõik hinnas.  Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Rannani 400 m. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Bahia Flamingo 3
Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Rannani 400 m.
Bahia Flamingo 3
Aadress: AV. La Gaviota 3, Urb Varadero, Los Gigantes
Kuurort: Los Gigantes

Asukoht: Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Hotelli lähedal on bussi- ja taksopeatus. Läheduses on söögikohad ja kauplused.
Kuurort: Los Gigantes
Rand: 400 m
Keskus: 500 m

Hotell: 1993.a. ehitatud ja 2003.a. täielikult renoveeritud hotellis on 3 korrust. Hotellis internetipunkt, wifi hotelli vestibüülis (lisatasu), autorent, buffet-restoran ja baar, TV-tuba.
Kauni merevaatega päikeseterrassil on  bassein täiskasvanutele, millest on eraldatud ala lastele, lamamistoolid ja päikesevarjud, laste mänguväljak, tenniseväljak, lauatennis. Meelelahutusüritused.

Toitlustus: Hommiku- ja õhtusöök. Lisatasu eest kõik hinnas.

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Bahia Flamingo 3 Hotell asub vaikses piirkonnas, vaid 500 m kaugusel Playa de la Arena keskusest. Rannani 400 m.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,