Belkon Hotel 3

Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega.

Kuurort: Belek Koduleht: http://www.belkonhotel.com/v2/en/index.html Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega. Rand ja bassenid: Oma liivarand asub 2 km kaugusel hotellist. Ranna ja hotelli vahel käib tasuta buss. Veemõnude nautimiseks on 2 välibasseini, 2 veeliumägi, lastebassein. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta nii rannas kui basseini ääres. Restoranid ja toitlustamine: Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakutakse pearestoranis bufeelauas (rootsi laud). Lisaks avatud 2 baari.  Kõik hinnas (ALL – all inclusive) Majutus: Hotell koosneb peahoonest ja paljudest kõrvalhoonetest, kokku on 182 tuba: • 160 standardtuba • 22 peretuba Toas: vannituba, kliimaseade, televiisor, telefon,  föön, seif, minibaar, rõdu Teenused: kauplused, pesula ja keemeline puhastus,  Wi-Fi, arst, konverentsisaal Lastele: Lastele on välibassein, mänguväljak, miniklubi, lastetoolid Meelelahutus ja sport: saun, türgi saun, massaa¾, fitness-keskus,  lauatennis, noolemäng, piljard, veespordialad rannas, meelelahutusprogrammid NB! Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellide hinnapoliitika ja pakutavate teenuste nimekiri võivad hooaja  Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Belkon Hotel 3
Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega.
Belkon Hotel 3
Belkon Hotel 3
Kuurort: Belek


Koduleht: http://www.belkonhotel.com/v2/en/index.html

 

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega.

Rand ja bassenid:
Oma liivarand asub 2 km kaugusel hotellist. Ranna ja hotelli vahel käib tasuta buss. Veemõnude nautimiseks on 2 välibasseini, 2 veeliumägi, lastebassein. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on tasuta nii rannas kui basseini ääres.

Restoranid ja toitlustamine:
Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakutakse pearestoranis bufeelauas (rootsi laud). Lisaks avatud 2 baari. 
Kõik hinnas (ALL – all inclusive)

Majutus:
Hotell koosneb peahoonest ja paljudest kõrvalhoonetest, kokku on 182 tuba:
• 160 standardtuba
• 22 peretuba

Toas:
vannituba, kliimaseade, televiisor, telefon,  föön, seif, minibaar, rõdu

Teenused:
kauplused, pesula ja keemeline puhastus,  Wi-Fi, arst, konverentsisaal

Lastele:
Lastele on välibassein, mänguväljak, miniklubi, lastetoolid

Meelelahutus ja sport:
saun, türgi saun, massaa¾, fitness-keskus,  lauatennis, noolemäng, piljard, veespordialad rannas, meelelahutusprogrammid

NB! Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellide hinnapoliitika ja pakutavate teenuste nimekiri võivad hooaja 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Belkon Hotel 3 Hotell asub 30 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km Belekist, 4 km Kadriye külast ja 2 km kaugusel merest. Hotell on avatud 2005 aastal. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,