Euroclub Hotel 3

Euroclub paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar.

Euroclub Hotell  paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar.Hotellitube  116 Privaatse rõduga tubades on satelliittelevisioon. Soovi korral on saadaval konditsioneer. Hotellis on restoran ja baar. Suvel on avatud nii sise- kui välibasseinid.Avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus.Hommikusöök sisaldab nii magusaid kui ka soolaseid valikuid, nagu näiteks mune, jogurtit, mahlu ning kuumi ja külmi jooke. Hommikusööki serveeritakse restoranis.Euroclub asub 100 meetri kaugusel Bugibba bussijaamast, mis pakub suurepäraseid ühendusi mitmele poole Maltas. Qawra rannapromenaad ning mitmed kauplused ja baarid jäävad vähem kui 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele.  Euroclub paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Euroclub Hotel 3
Euroclub paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar.
Euroclub Hotel 3
Euroclub Hotell  paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar.
Hotellitube  116 Privaatse rõduga tubades on satelliittelevisioon. Soovi korral on saadaval konditsioneer. 

Hotellis on restoran ja baar. Suvel on avatud nii sise- kui välibasseinid.

Avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus.

Hommikusöök sisaldab nii magusaid kui ka soolaseid valikuid, nagu näiteks mune, jogurtit, mahlu ning kuumi ja külmi jooke. Hommikusööki serveeritakse restoranis.

Euroclub asub 100 meetri kaugusel Bugibba bussijaamast, mis pakub suurepäraseid ühendusi mitmele poole Maltas. Qawra rannapromenaad ning mitmed kauplused ja baarid jäävad vähem kui 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Euroclub Hotel 3 Euroclub paikneb Qawra linna südames Malta saarel. Hotell on 150 meetri kaugusel rannast. Hotellis on restoran ja baar.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,