Hotel Costa Mediterrano2

Tagasihoidlik 2 tärni hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja saare suurim veepark on ka lähedal.

Costa Mediterrano hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja  saare suurim veepark on ka lähedal. Hotell on 5-korruselises majas, renovaaritud 2010. mitte eriti, 96 hotellituba.Toad on üpris avarad,  TV , vannitoas duss, föön.Ilus aed ja terassirestorran. Hommikusöök rootsi lauas. Territooriumil bassein . WIFI tasuta hotelli avalikes kohtades. Tüüpiline 2 tärni hotell hea asukohaga, puhas ja kõik vajalik olemas Tagasihoidlik 2 tärni hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja saare suurim veepark on ka lähedal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hotel Costa Mediterrano2
Tagasihoidlik 2 tärni hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja saare suurim veepark on ka lähedal.
Hotel Costa Mediterrano2
Costa Mediterrano hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja  saare suurim veepark on ka lähedal.

Hotell on 5-korruselises majas, renovaaritud 2010. mitte eriti, 96 hotellituba.
Toad on üpris avarad,  TV , vannitoas duss, föön.
Ilus aed ja terassirestorran. Hommikusöök rootsi lauas. Territooriumil bassein . WIFI tasuta hotelli avalikes kohtades.
 Tüüpiline 2 tärni hotell hea asukohaga, puhas ja kõik vajalik olemas
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hotel Costa Mediterrano2 Tagasihoidlik 2 tärni hotell asub El Arena puhkelinnakeses rahulikus kõrvaltänavas. 600 meetri kaugusel ilus liivarand ja saare suurim veepark on ka lähedal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,