LOU LOU A BEACH 3

Sümpaatne, tagasihoidlik hotell Sharjah liivasel mererannal. Hotelli suurimaks väärtuseks on kodune atmosfäär ja hea hinna-kvaliteedi suhe. See on üks väheseid 3* hotelle AÜE-s, mis paikneb mererannas.

Emiraat: Sharjah Koduleht: www.loulouabeach.com/resort.htm Asukoht ja üldiseloomustus: Lou' Lou'a Beach Resort (tõlkes „pärl”) on väikese, aga kompaktse ja hästi hooldatud territooriumiga. Hotellihoone on vaid kahekorruseline - see teeb atmosfääri koduseks ja õdusaks.Dubai lennujaam: 25 km Sharjah turg: 3 km Rand ja basseinid: Oma liivarand.Kontrollitava temperatuuriga bassein ▪ lastebassein Rannarätikud, lamamistoolid ja päikesevarjud on tasuta. Restoranid ja toitlustamine: ▪ hommikusöögid (BB) ▪ hommiku- ja õhtusöögid (HB)▪ pearestoran ▪ restoran ▪ baar Pearestorani rahvusvaheline köök pakub temaatilisi õhtusööke meelelahutuskavaga, restoran Al Waha pakub kergeid suupisteid ja barbeque´d vabas õhus ning etendusi. Majutus: Hotellis on järgmised toatüübid: ▪ merevaatega toad  (23 m2) ▪ linnavaatega toad (23 m2) ▪ sviidid Toas: minibaar  ▪ wifi  ▪ raadio ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ vann / dušš ▪ rõdu (ainult sviitides) ▪ föön ▪ seif (ainult merevaatega tubades ja juuniorsviitides). Toateenindus 24 tundi. Teenused:  ▪ autorent ▪ pesumaja ▪ parkla ▪ rahavahetus ▪ meenepood ▪ arstiabi ▪ tasuta buss Dubai ja Sharjah ostukeskusesse ▪ ärikeskus ▪ 2 banketi- ja konverentsisaali Lastele: lastebassein ▪ lapsehoidja Meelelahutus ja sport: jõusaal ▪ saun ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ veespordialad (katamaraan ▪ purjelaud ▪ lohesurf ▪ veesuusad ▪ süstasõit ▪ sukeldumine ▪ kalastamine ▪ banaanpaat) ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis  Sümpaatne, tagasihoidlik hotell Sharjah liivasel mererannal. Hotelli suurimaks väärtuseks on kodune atmosfäär ja hea hinna-kvaliteedi suhe. See on üks väheseid 3* hotelle AÜE-s, mis paikneb mererannas. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
LOU LOU A BEACH 3
Sümpaatne, tagasihoidlik hotell Sharjah liivasel mererannal. Hotelli suurimaks väärtuseks on kodune atmosfäär ja hea hinna-kvaliteedi suhe. See on üks väheseid 3* hotelle AÜE-s, mis paikneb mererannas.
LOU LOU A BEACH 3

Emiraat: Sharjah
Koduleht: www.loulouabeach.com/resort.htm


Asukoht ja üldiseloomustus: 

Lou' Lou'a Beach Resort (tõlkes „pärl”) on väikese, aga kompaktse ja hästi hooldatud territooriumiga. Hotellihoone on vaid kahekorruseline - see teeb atmosfääri koduseks ja õdusaks.

Dubai lennujaam: 25 km
Sharjah turg: 3 km


Rand ja basseinid: 

Oma liivarand.

Kontrollitava temperatuuriga bassein ▪ lastebassein

Rannarätikud, lamamistoolid ja päikesevarjud on tasuta.


Restoranid ja toitlustamine:
▪ hommikusöögid (BB)
▪ hommiku- ja õhtusöögid (HB)

▪ pearestoran ▪ restoran ▪ baar
Pearestorani rahvusvaheline köök pakub temaatilisi õhtusööke meelelahutuskavaga, restoran Al Waha pakub kergeid suupisteid ja barbeque´d vabas õhus ning etendusi.

 

Majutus:
Hotellis on järgmised toatüübid:
▪ merevaatega toad  (23 m2)
▪ linnavaatega toad (23 m2)
▪ sviidid


Toas: 
minibaar  ▪ wifi  ▪ raadio ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ vann / dušš ▪ rõdu (ainult sviitides) ▪ föön ▪ seif (ainult merevaatega tubades ja juuniorsviitides). Toateenindus 24 tundi.


Teenused: 

▪ autorent ▪ pesumaja ▪ parkla ▪ rahavahetus ▪ meenepood ▪ arstiabi ▪ tasuta buss Dubai ja Sharjah ostukeskusesse ▪ ärikeskus ▪ 2 banketi- ja konverentsisaali


Lastele: 
lastebassein ▪ lapsehoidja


Meelelahutus ja sport: 

jõusaal ▪ saun ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ veespordialad (katamaraan ▪ purjelaud ▪ lohesurf ▪ veesuusad ▪ süstasõit ▪ sukeldumine ▪ kalastamine ▪ banaanpaat) ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
LOU LOU A BEACH 3 Sümpaatne, tagasihoidlik hotell Sharjah liivasel mererannal. Hotelli suurimaks väärtuseks on kodune atmosfäär ja hea hinna-kvaliteedi suhe. See on üks väheseid 3* hotelle AÜE-s, mis paikneb mererannas.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,