Laguna Park 2

Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.

Aadress. San Eugenio s/n, Playa de las Americas, 38660 Adeje http://www.lagunapark2.com/ Kuurort: Playa de las Americas Rand: 600 m (Torviscas) Keskus: 500 m Asukoht: Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark. Hotell: 2-3-korruselised hooneblokid asuvad suurel territooriumil mäenõlval. Asukohta tõttu on hoonete vahel palju treppe ja kaldteid ning retseptsioonist kaugemate apartementideni on päris pikk maa. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, einebaar, rahavahetus, autorent, jalg- ja mootorrataste laenutus, pesupesemisvõimalus, supermarket. Laguunitüüpi täiskasvanute bassein ja väike lastebassein, päikeseterrass lamamistoolidega. Lastele mänguväljak. Lauatennis, piljard, petanque, 2 tenniseväljakut, võrk- ja jalgpalliplats, minigolf. Toitlustamine: Majutus söökideta. Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid lisatasu eest. Toad: Hotellis on 372 apartementi ja stuudiot. Ühe magamistoaga apartemendis on elu- ja magamistuba, kivipõrand, vannituba (WC, bidee, vann/dušš, seep), kööginurk (nõud, mikrolaineahi, pliit, ahi, külmik). Röster, veekeetja, triikraud ja ventilaator (lisatasu eest). Apartementi mahub kuni 4 täiskasvanut. Alumise korruse toad on vaatega teistele majadele, ülemistelt korrustelt avaneb ilus panoraamvaade lahele. Kõrgema korruse toad lisatasu eest. Stuudiosse mahub kuni 2 täiskasvanut. Laguna Park II lisatasud Röster u 10 eur/nädal Veekeedu kann u 10 eur/nädal Triikraud u 15 eur/nädal Ventilaator u 10 eur/nädal Seif u 20 eur/nädal + deposiit u 5 eur Televiisor 1 päev u 5 eur 2 päeva u 8 eur 3 päeva u 11 eur 4 päeva u 15 eur 5 päeva u 17 eur 6 päeva u 19 eur 7 päeva u 20 eur 14 päeva u 32 eur Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Laguna Park 2
Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.

Laguna Park 2
Aadress. San Eugenio s/n, Playa de las Americas, 38660 Adeje
http://www.lagunapark2.com/
Kuurort: Playa de las Americas
Rand: 600 m (Torviscas)
Keskus: 500 m
Asukoht: Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.
Hotell: 2-3-korruselised hooneblokid asuvad suurel territooriumil mäenõlval. Asukohta tõttu on hoonete vahel palju treppe ja kaldteid ning retseptsioonist kaugemate apartementideni on päris pikk maa. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, einebaar, rahavahetus, autorent, jalg- ja mootorrataste laenutus, pesupesemisvõimalus, supermarket. Laguunitüüpi täiskasvanute bassein ja väike lastebassein, päikeseterrass lamamistoolidega. Lastele mänguväljak. Lauatennis, piljard, petanque, 2 tenniseväljakut, võrk- ja jalgpalliplats, minigolf.

Toitlustamine: Majutus söökideta. Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid lisatasu eest.


Toad: Hotellis on 372 apartementi ja stuudiot. Ühe magamistoaga apartemendis on elu- ja magamistuba, kivipõrand, vannituba (WC, bidee, vann/dušš, seep), kööginurk (nõud, mikrolaineahi, pliit, ahi, külmik). Röster, veekeetja, triikraud ja ventilaator (lisatasu eest). Apartementi mahub kuni 4 täiskasvanut. Alumise korruse toad on vaatega teistele majadele, ülemistelt korrustelt avaneb ilus panoraamvaade lahele. Kõrgema korruse toad lisatasu eest. Stuudiosse mahub kuni 2 täiskasvanut.

Laguna Park II lisatasud

Röster u 10 eur/nädal
Veekeedu kann u 10 eur/nädal
Triikraud u 15 eur/nädal
Ventilaator u 10 eur/nädal
Seif u 20 eur/nädal + deposiit u 5 eur
Televiisor
1 päev u 5 eur
2 päeva u 8 eur
3 päeva u 11 eur
4 päeva u 15 eur
5 päeva u 17 eur
6 päeva u 19 eur
7 päeva u 20 eur
14 päeva u 32 eur

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Laguna Park 2 Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,