Lõuna-Goa hotellid

Heritage Village Club 4
Goa esimene kõik hinnas teenust pakkuv butiikhotell kaunil Arossimi rannal vaid 20-minutilise sõidu kaugusel lennujaamast ja 15-minutilise sõidu kaugusel Margao linnast. Asub kaunis, Portugali stiilis külakeses.

Baywatch Beach Resort 4
Ilus, kompaktse ja hästi haljastatud hotellialaga Baywatch Resort asub Sernabatimi lumivalge liivaga ranna lähedal veidi Colva rannast põhja pool. Hotelli ümbrus on vaikne,rannas on mõned söögihütid ja poekesed.

Nanu Resort 3
Hotell asub Lõuna-Goa kaunil Betalbatim liivarannal. Hotell avatud 1992 aastal, osaliselt renoveeritud 2010 aastal.Hotellil on üks bassein kus on eraldi osa lastele. Lamamistoolid ja päikesevarjud basseini ääres tasuta.

Star of the Sea 2
Hotell asub mere ääres. Lähedale jäävad Maria Halli turuhoone ja Vaddi rand. Hotellis on 19 kliimaseadmega tuba. Toas on ka laeventilaatorid, teler, telefon. Vannitubades du¹¹. Tubade koristus iga päev.
Longuinhos Resort 3
Lihtne kolmetärnihotell otse rannas. Hotelli vaieldamatuks ja absoluutseks plussiks on 5* asukoht otse kaunil Colva liivarannal. Longuinhos on ehitatud enne ehituspiiranguid, mis keelavad rajada hooneid merele lähemale kui paarisaja meetri kaugusele ja võib uhkeldada ehk kogu Goa parimate vaadetega.

Majorda külalistemajad
Majorda külalistemajad asuvad rannaküla peatänava ääres. Lõuna-Goa suurim linn Margao jääb 10 km kaugusele. Linnaga on hea bussi ja taksoühendus. Külalistemaja peamine väärtus on soodne hind, hea asukoht, lahke ja vastutulelik pererahvas ja nende poolt loodud sõbralik atmosfäär.

Colva Kinara 3
Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal. Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.

Majorda Beach Resort 5
Hotell on suletud seoses renoveerimistöödega!

Lõuna-Goa hotellid
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,