Santa Susanna Resort 3

Hotell asub Costa Brava rahulikus Santa Susanna kuurordis. Sobib suurepäraselt paaridele ja perepuhkuseks.

Santa Susanna Resort 3 asub Santa Susanna keskusest ja mererannast  ca. 1 km. kaugusel. Hotelli ja ranna/keskuse vahel sõidab tasuta buss iga päev kl. 9-22 vahel.Hotell asub  liftiga 5-korruses majas. 215 numbrituba rõdu ja vannitoaga. Toad on lihtsad, aga puhtad ja varustatud kõige vajalikuga. Seif ja minikülmkapp lisatasu eest. Toitlustus kõik hinnas (AI). Joogid nii alkohollsed kui ilma kl. 10-23.Hommiku, lõuna ja õhtusöök rootsi lauas.Kl.10.30- 12.30 ja kl. 15.30-18.30 pakutakse hat-doge, harburgere ja friikaid.Kl.16-17.00 tee/kohvi kookide ja küpsistega.Lastele tasuta jäätis 10-22.00.Majavein klaasikaupa toidukordade ajal. Pakutakse ka õlut ja sangriat.Kohalikud joogid baarides kl. 10-23. Hotell pakub väga mitmekesist meelelahutusprogramme nii päevasel kui õhtusel ajal. Basseiniala on eraldi täiskasvanutele ja lastele.WIFI lisatasu eest. Hotell asub Costa Brava rahulikus Santa Susanna kuurordis. Sobib suurepäraselt paaridele ja perepuhkuseks. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Santa Susanna Resort 3
Hotell asub Costa Brava rahulikus Santa Susanna kuurordis. Sobib suurepäraselt paaridele ja perepuhkuseks.
Santa Susanna Resort 3
Santa Susanna Resort 3 asub Santa Susanna keskusest ja mererannast  ca. 1 km. kaugusel. Hotelli ja ranna/keskuse vahel sõidab tasuta buss iga päev kl. 9-22 vahel.
Hotell asub  liftiga 5-korruses majas. 215 numbrituba rõdu ja vannitoaga. Toad on lihtsad, aga puhtad ja varustatud kõige vajalikuga. Seif ja minikülmkapp lisatasu eest.

Toitlustus kõik hinnas (AI). Joogid nii alkohollsed kui ilma kl. 10-23.
Hommiku, lõuna ja õhtusöök rootsi lauas.
Kl.10.30- 12.30 ja kl. 15.30-18.30 pakutakse hat-doge, harburgere ja friikaid.
Kl.16-17.00 tee/kohvi kookide ja küpsistega.
Lastele tasuta jäätis 10-22.00.
Majavein klaasikaupa toidukordade ajal. Pakutakse ka õlut ja sangriat.
Kohalikud joogid baarides kl. 10-23. 
Hotell pakub väga mitmekesist meelelahutusprogramme nii päevasel kui õhtusel ajal.

Basseiniala on eraldi täiskasvanutele ja lastele.
WIFI lisatasu eest.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Santa Susanna Resort 3 Hotell asub Costa Brava rahulikus Santa Susanna kuurordis. Sobib suurepäraselt paaridele ja perepuhkuseks.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,