TAI- AASIA PÄRL

Bangkokist 147km kagus asuvat kunagist väikest kaluriküla Pattayat nimetatakse õigusega Tai Rivieraks. Maailmakuulus kuurort, kus on ideaalsed tingimused neile, kes päeval armastavad peesitada rannal kirka päikese all, aga öösel sukelduda kõige ehtsamasse kirgede pöörisesse ja saada osa eredaimatest festivalidest.

 Reisid 2015/2016 hooajal  Taisse  toimuvad  algusega RIIAST  koostöös  Uzbekistani rahvuslennufirma – Uzbekistan Airways.Reiside hooaeg algab 30.10.2015.- 11.03.2016. Lapsega reisileINFANT –  laps vanuses 0-23 kuud (lisatasu 180 EUR) -Lapsed vanuses 0-23 kuud võivad lennukis reisida eraldi istekohata, laps reisib vanema süles.  -Üks täiskasvanu (alates 18. eluaastat) saab ilma lisakohata reisida vaid ühe väikelapsega. Juhul, kui täiskasvanud reisijaga on kaasas kaks väikelast, tuleb teisele lapsele osta eraldi istekoht.   -Lastevankrite ülevedu on tasuta. -Laste pagasimäär on 10kg + lastevanker. -Imikuga reisides tohib lennuki salnogi võtta reisi ajaks kaasa vajaliku beebitoidu. Imikutoitu ei ole vaja pakkida läbipaistvasse plastkotti.  -Käsipagasis tohib kaasa võtta ka tahket beebitoitu, näiteks püreed. Tuleb arvestada võimalusega, et turvakontrollis palutakse anum avada ning tõestada toidu ehtsust, näiteks seda proovides. LENNUINFO: RIIA - TAŠHKENT 23:55 - 07:45(+1) TAŠHKENT - BANGKOK 10:20 - 18:20 BANGKOK - TAŠHKENT 11:05 - 16:10 TAŠHKENT - RIIA 18:40 - 21:10 Bangkokist 147km kagus asuvat kunagist väikest kaluriküla Pattayat nimetatakse õigusega Tai Rivieraks. Maailmakuulus kuurort, kus on ideaalsed tingimused neile, kes päeval armastavad peesitada rannal kirka päikese all, aga öösel sukelduda kõige ehtsamasse kirgede pöörisesse ja saada osa eredaimatest festivalidest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
TAI- AASIA PÄRL
Bangkokist 147km kagus asuvat kunagist väikest kaluriküla Pattayat nimetatakse õigusega Tai Rivieraks. Maailmakuulus kuurort, kus on ideaalsed tingimused neile, kes päeval armastavad peesitada rannal kirka päikese all, aga öösel sukelduda kõige ehtsamasse kirgede pöörisesse ja saada osa eredaimatest festivalidest.
TAI- AASIA PÄRL

 Reisid 2015/2016 hooajal  Taisse  toimuvad  algusega RIIAST  koostöös  Uzbekistani rahvuslennufirma – Uzbekistan Airways.

Reiside hooaeg algab 30.10.2015.- 11.03.2016.


Lapsega reisile

INFANT –  laps vanuses 0-23 kuud (lisatasu 180 EUR)
-Lapsed vanuses 0-23 kuud võivad lennukis reisida eraldi istekohata, laps reisib vanema süles. 
-Üks täiskasvanu (alates 18. eluaastat) saab ilma lisakohata reisida vaid ühe väikelapsega. Juhul, kui täiskasvanud reisijaga on kaasas kaks väikelast, tuleb teisele lapsele osta eraldi istekoht.  
-Lastevankrite ülevedu on tasuta.
-Laste pagasimäär on 10kg + lastevanker.
-Imikuga reisides tohib lennuki salnogi võtta reisi ajaks kaasa vajaliku beebitoidu. Imikutoitu ei ole vaja pakkida läbipaistvasse plastkotti. 
-Käsipagasis tohib kaasa võtta ka tahket beebitoitu, näiteks püreed. Tuleb arvestada võimalusega, et turvakontrollis palutakse anum avada ning tõestada toidu ehtsust, näiteks seda proovides.


LENNUINFO:

RIIA - TAŠHKENT 23:55 - 07:45(+1)
TAŠHKENT - BANGKOK 10:20 - 18:20
BANGKOK - TAŠHKENT 11:05 - 16:10
TAŠHKENT - RIIA 18:40 - 21:10

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
TAI- AASIA PÄRL Bangkokist 147km kagus asuvat kunagist väikest kaluriküla Pattayat nimetatakse õigusega Tai Rivieraks. Maailmakuulus kuurort, kus on ideaalsed tingimused neile, kes päeval armastavad peesitada rannal kirka päikese all, aga öösel sukelduda kõige ehtsamasse kirgede pöörisesse ja saada osa eredaimatest festivalidest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,