Aska Buse Resort Hotel 4

Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.

Koduleht: http://www.askahotels.comKontseptsiooni kirjeldusAsukoht:Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Ehitatud 2001 aastal, viimati renoveeritud 2011 aastal, territoorium 12000 m2. Rand ja basseinid: Hotell asub mere ääres. Oma liiva rand. Rannaräätikud tasuta. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.sisebassein ▪ veeliumägedaega bassein ▪ 2 lastebasseini Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ lobby baar ▪ basseinibaarKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus:Hotell koosneb kolmekorruselisest ja viiekorruselisest hoonest. Kokku on 173 tuba.106 standardtuba: 22 m, mahub 3 inimest1 tuba puuetega inimestele: 22 m, mahub kuni 4 inimest 50 peretuba: 26 m, mahub kuni 4 inimest16 sviiti: 30 m, mahub kuni 4 inimest Tubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Territooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik Lastele:2 lastebasseini ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ mängutuba ▪ beebivoodi Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ tenniseväljak (tennisevarustuse laenutus lisatasu eest) ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad ▪ tennisetunnid Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Aska Buse Resort Hotel 4
Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.
Aska Buse Resort Hotel 4
Aska Buse Resort Hotel 4
Koduleht: http://www.askahotels.com

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht:
Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Ehitatud 2001 aastal, viimati renoveeritud 2011 aastal, territoorium 12000 m2. 

Rand ja basseinid: 
Hotell asub mere ääres. Oma liiva rand. Rannaräätikud tasuta. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.
sisebassein ▪ veeliumägedaega bassein ▪ 2 lastebasseini 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ lobby baar ▪ basseinibaar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus:
Hotell koosneb kolmekorruselisest ja viiekorruselisest hoonest. Kokku on 173 tuba.
106 standardtuba: 22 m, mahub 3 inimest
1 tuba puuetega inimestele: 22 m, mahub kuni 4 inimest 
50 peretuba: 26 m, mahub kuni 4 inimest
16 sviiti: 30 m, mahub kuni 4 inimest 

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik 

Lastele:
2 lastebasseini ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ mängutuba ▪ beebivoodi 

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ tenniseväljak (tennisevarustuse laenutus lisatasu eest) ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad ▪ tennisetunnid
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Aska Buse Resort Hotel 4 Hotell asub 97 km kaugusel Antalya lennujaamast, 25 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,