BIN MAJID BEACH RESORT 4*

Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* rannahotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium.

Emiraat: Ras Al Khaimah Koduleht: www.binmajid.com Üldiseloomustus ja asukoht: Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* hotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Pisut väsinud olekuga hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium.Dubai lennujaam: 75 km Rand ja basseinid:2 km pikkuse rannajoonega kaunis liivarand.2 välibasseini ▪ lastebasseinLamamistoolid tasuta nii rannas kui ka basseinide ääres. Restoranid ja toitlustamine:▪ hommikusöök (BB) ▪ poolpansion (HB) ▪ kõik hinnas (AI)Oasis pearestoran ▪ rannаbaar & basseinibaar ▪ Al Nakheel kohvik ▪ Pakistani & Bangali ööklubi ▪ Arabic ööklubi ▪ Zulu’s baar ▪ Cabana baar Majutus: Majutus on madalates 1- ja 2-korruselistes hoonetes. Kokku 125 tuba, neist: • 8 Suite Chalets tuba • 36 Deluxe Chalets tuba • 48 Standard Chalets tuba • 33 Cabanas tuba Tubades on: vanni/dušš ▪ individuaalne kliimaseade ▪ televiisor satelliitkanalitega (3 vene kanalit) ▪ föön ( tellimisel) ▪ telefon ▪ minibaar ▪ seifToateenindus 24 tundi Teenused: autorent ▪ valuutavahetus ▪ 2 korda päevas transfeer Dubai ja Ras Al Khaimah'i kaubanduskeskustesse ▪ internet (tasuline) Lastele: lastebassein Meelelahutus ja sport: mullivann ▪ tenniseväljak (valgustusega) ▪ jalgpalliväljak ▪ veesport ▪ jõusaal ▪ saun ▪ ayurveda spaa (India meditsiini tervisekeskus) Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* rannahotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
BIN MAJID BEACH RESORT 4*
683.-
Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* rannahotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium.
BIN MAJID BEACH RESORT 4*
BIN MAJID BEACH RESORT 4*

Emiraat: Ras Al Khaimah
Koduleht:
www.binmajid.com


Üldiseloomustus ja asukoht:
Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* hotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Pisut väsinud olekuga hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium.

Dubai lennujaam: 75 km


Rand ja basseinid:

2 km pikkuse rannajoonega kaunis liivarand.

2 välibasseini ▪ lastebassein

Lamamistoolid tasuta nii rannas kui ka basseinide ääres.


Restoranid ja toitlustamine:

▪ hommikusöök (BB)
▪ poolpansion (HB)
▪ kõik hinnas (AI)

Oasis pearestoran ▪ rannаbaar & basseinibaar ▪ Al Nakheel kohvik ▪ Pakistani & Bangali ööklubi ▪ Arabic ööklubi ▪ Zulu’s baar ▪ Cabana baar


Majutus:

Majutus on madalates 1- ja 2-korruselistes hoonetes. Kokku 125 tuba, neist:
• 8 Suite Chalets tuba
• 36 Deluxe Chalets tuba
• 48 Standard Chalets tuba
• 33 Cabanas tuba


Tubades on: vanni/dušš ▪ individuaalne kliimaseade ▪ televiisor satelliitkanalitega (3 vene kanalit) ▪ föön ( tellimisel) ▪ telefon ▪ minibaar ▪ seif

Toateenindus 24 tundi


Teenused:
autorent ▪ valuutavahetus ▪ 2 korda päevas transfeer Dubai ja Ras Al Khaimah'i kaubanduskeskustesse ▪ internet (tasuline)


Lastele: lastebassein


Meelelahutus ja sport:
mullivann ▪ tenniseväljak (valgustusega) ▪ jalgpalliväljak ▪ veesport ▪ jõusaal ▪ saun ▪ ayurveda spaa (India meditsiini tervisekeskus)

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
BIN MAJID BEACH RESORT 4* Väike, oma klassis tagasihoidlik 4* rannahotell Ras Al Khaimahi emiraadis. Renoveeritud 2000. aastal. Hotelli suureks väärtuseks on kaunis rand ja roheline territoorium.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,