Club Green Fugla Beach 4

Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest, 110 km rahvusvahelise Antalia lennujaamast.

Koduleht: www.clubgreenfugla.comAsukoht ja üldiseloomustus:    Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest.Antalya lennujaam: 110 kmRand ja basseinid:Oma liivarand 150 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud ja lamamistoolid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud ja madratsid on tasulised.2 välibasseini ▪  2 lastebasseini ▪ liumäedRestoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ 3 baariKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogidMajutus: Hotell koosteb kolmekorruselistest bungalo tüüpi majadest. Hotellis on kokku 360 tuba.Tubades on: Rõdu ▪ vannituba ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar ▪ seif ▪ keraamiline põrandakateTerritooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik ▪ TV-saal ▪ tenniseväljakLastele:2 lastebasseini ▪  lasteklubi ▪ mänguväljakMeelelahutus ja sport:Tasuta teenused: jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ tenniseväljak ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused:  saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad ▪ tennise väljaku valgustus Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest, 110 km rahvusvahelise Antalia lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club Green Fugla Beach 4
Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest, 110 km rahvusvahelise Antalia lennujaamast.
Club Green Fugla Beach 4
Club Green Fugla Beach 4
Kodulehtwww.clubgreenfugla.com

Asukoht ja üldiseloomustus:    
Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest.
Antalya lennujaam: 110 km

Rand ja basseinid:
Oma liivarand 150 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud ja lamamistoolid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud ja madratsid on tasulised.
2 välibasseini ▪  2 lastebasseini ▪ liumäed

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ 3 baari
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid

Majutus
Hotell koosteb kolmekorruselistest bungalo tüüpi majadest. Hotellis on kokku 360 tuba.

Tubades on: 
Rõdu ▪ vannituba ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar ▪ seif ▪ keraamiline põrandakate

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ ilusalong ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik ▪ TV-saal ▪ tenniseväljak

Lastele:
2 lastebasseini ▪  lasteklubi ▪ mänguväljak

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ tenniseväljak ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused:  
saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad ▪ tennise väljaku valgustus
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club Green Fugla Beach 4 Hotell asub 22 km kaugusel Alanya keskusest, 110 km rahvusvahelise Antalia lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,