Club Hotel Titan 4

Heatasemeline hotell Kargicakis, 4 km kaugusel Mahmutlarist ja 14 km kaugusel Alanyast.

Koduleht: www.titanhotels.comAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub väikeses kuurortis 100 m kaugusel merest. Kena roheline territoorium. Palju saksa turiste. Antalya lennujaam on 140 km kaugusel.Rand ja basseinid:Oma liivane kivikliburand. Lamamistoolid ja päikesevarjud on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta, madratsid ja rannarätikud lisatasu eest.Välibassein.Restoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas: kehtib söökidele kell 7:30 - 00:30, jookidele kell 10:00 - 00:00.Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud  karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ türgi kohv Majutus:Hotellis on 161 tuba. Toatüübid:▪ standardtuba: 21 m2, tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps▪ peretuba: 28 m2, tuppa mahub kuni 4 inimest ja 1 laps. Koosneb kahest toast.Olemas toad puuetega inimestele. Tubades on:Dušš ▪ teler satelliitkanalitega ▪ konditsioneer ▪ föön ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ rõduPõrandad plaatidega. Tube koristatakse iga päev, käterätikute vahetus ja voodipesu vahetus 3 korda nädalas.Teenused:Arst ▪ juuksur ▪ minimarket ▪ juveelipood ▪ fotograaf ▪ pesula ▪ seif (vastuvõtuletis, tasuline) ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ wifi (tasuta)Lastele:Miniklubi (4-12-aastastele)▪ beebivoodid ▪ beebitoolid restoranis ▪ bassein ▪ mänguväljak ▪ minidiskoMeelelahutus ja sport: Tasuta teenused:Animatsioon ▪ aeroobika ▪ noolemäng ▪ Türgi saun ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ õhtused show-programmidTasulised teenused:Piljard ▪ veesport ▪ sukeldumiskursused Heatasemeline hotell Kargicakis, 4 km kaugusel Mahmutlarist ja 14 km kaugusel Alanyast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club Hotel Titan 4
Heatasemeline hotell Kargicakis, 4 km kaugusel Mahmutlarist ja 14 km kaugusel Alanyast.
Club Hotel Titan 4
Club Hotel Titan 4

Kodulehtwww.titanhotels.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell asub väikeses kuurortis 100 m kaugusel merest. Kena roheline territoorium. Palju saksa turiste. Antalya lennujaam on 140 km kaugusel.


Rand ja basseinid:

Oma liivane kivikliburand. Lamamistoolid ja päikesevarjud on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta, madratsid ja rannarätikud lisatasu eest.

Välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas: kehtib söökidele kell 7:30 - 00:30, jookidele kell 10:00 - 00:00.


Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud  karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa 

Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ türgi kohv 


Majutus:

Hotellis on 161 tuba. Toatüübid:

▪ standardtuba: 21 m2, tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps
▪ peretuba: 28 m2, tuppa mahub kuni 4 inimest ja 1 laps. Koosneb kahest toast.

Olemas toad puuetega inimestele. 


Tubades on:

Dušš ▪ teler satelliitkanalitega ▪ konditsioneer ▪ föön ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ rõdu

Põrandad plaatidega. Tube koristatakse iga päev, käterätikute vahetus ja voodipesu vahetus 3 korda nädalas.


Teenused:

Arst ▪ juuksur ▪ minimarket ▪ juveelipood ▪ fotograaf ▪ pesula ▪ seif (vastuvõtuletis, tasuline) ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ wifi (tasuta)


Lastele:

Miniklubi (4-12-aastastele)▪ beebivoodid ▪ beebitoolid restoranis ▪ bassein ▪ mänguväljak ▪ minidisko


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta teenused:

Animatsioon ▪ aeroobika ▪ noolemäng ▪ Türgi saun ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ õhtused show-programmid


Tasulised teenused:

Piljard ▪ veesport ▪ sukeldumiskursused

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club Hotel Titan 4 Heatasemeline hotell Kargicakis, 4 km kaugusel Mahmutlarist ja 14 km kaugusel Alanyast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,