Canifor Hotel 4

Heatasemeline 4 tärni hotell asub saare põhjaosas Qawras Buggiba linnakese lähistel. Mereäärne promenaad kõrval. Lisaks välisbasseinile, talvel soojendusega sisebassein. Toad avarad, rõduga. Kliendite üks lemmikhotelle.

Conifor Hotel 4 asub Qawra puhkelinnakeses saare põhjaosas  ja on üks paremaid hotelle omataoliste hulgas. Linna promenaad kohe kõrval. samuti bussiterminaal, pääseb mugavalt saarele reisima.Hotell asub korrusmajas, restoranid, baarid, poed, kohe kõrval.Territooriumil avabassein ja talvel soojendusega sisebassein.  Päikeseterass Jacuzzibasseiniga. Hotellis on 150 TWIN tuba ja 50 Superiortuba. Avarad,  soliidse kujundusega, rõdud vaatega tänavale või basseinile, konditsioneer, vannitoas dush ja föön. WIFI lisatasu eest. Heatasemeline 4 tärni hotell asub saare põhjaosas Qawras Buggiba linnakese lähistel. Mereäärne promenaad kõrval. Lisaks välisbasseinile, talvel soojendusega sisebassein. Toad avarad, rõduga. Kliendite üks lemmikhotelle. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Canifor Hotel 4
Heatasemeline 4 tärni hotell asub saare põhjaosas Qawras Buggiba linnakese lähistel. Mereäärne promenaad kõrval. Lisaks välisbasseinile, talvel soojendusega sisebassein. Toad avarad, rõduga.
Kliendite üks lemmikhotelle.
Canifor Hotel 4
Conifor Hotel 4 asub Qawra puhkelinnakeses saare põhjaosas  ja on üks paremaid hotelle omataoliste hulgas. Linna promenaad kohe kõrval. samuti bussiterminaal, pääseb mugavalt saarele reisima.
Hotell asub korrusmajas, restoranid, baarid, poed, kohe kõrval.
Territooriumil avabassein ja talvel soojendusega sisebassein.  Päikeseterass Jacuzzibasseiniga.

Hotellis on 150 TWIN tuba ja 50 Superiortuba. Avarad,  soliidse kujundusega, rõdud vaatega tänavale või basseinile, konditsioneer, vannitoas dush ja föön. 
WIFI lisatasu eest.


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Canifor Hotel 4 Heatasemeline 4 tärni hotell asub saare põhjaosas Qawras Buggiba linnakese lähistel. Mereäärne promenaad kõrval. Lisaks välisbasseinile, talvel soojendusega sisebassein. Toad avarad, rõduga. Kliendite üks lemmikhotelle.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,