Elysee Beach Hotel 3

Väga hea asukohaga hotell, Cleopatra rand üle tee ja Alanya kesklinn 10 min. jalutuskäigu kaugusel.

Elysee Beach Hotel 3  asub Cleopatra ranna lähistel ja ca. 10 min. jalutuskäigu kaugusel Alanya kesklinnast ja peamistest linna vaatamisväärsustest.Hotell  ei ole suur, 60 numbrituba. Toad kenasti sisustatud, rõduga. Konditsioneer, TV, föön, seif.Tasuta WIFI hotelli üldterritooriumil. Ilus aed, suur bassein, meeldiv restoran.Basseini ääres on varjud- lamamistoolid tasuta. Cleopatra rannas tasu eest.  Hea tagasisidega hotell, kiidetakse  head asukohta, kompaktset territooriumi, rahulikku meeleolu ja sõbralikku teenindust. Väga hea asukohaga hotell, Cleopatra rand üle tee ja Alanya kesklinn 10 min. jalutuskäigu kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Elysee Beach Hotel 3
Väga hea asukohaga hotell, Cleopatra rand üle tee ja Alanya kesklinn 10 min. jalutuskäigu kaugusel.
Elysee Beach Hotel 3
Elysee Beach Hotel 3  asub Cleopatra ranna lähistel ja ca. 10 min. jalutuskäigu kaugusel Alanya kesklinnast ja peamistest linna vaatamisväärsustest.
Hotell  ei ole suur, 60 numbrituba. Toad kenasti sisustatud, rõduga. Konditsioneer, TV, föön, seif.
Tasuta WIFI hotelli üldterritooriumil. Ilus aed, suur bassein, meeldiv restoran.
Basseini ääres on varjud- lamamistoolid tasuta. Cleopatra rannas tasu eest. 

Hea tagasisidega hotell, kiidetakse  head asukohta, kompaktset territooriumi, rahulikku meeleolu ja sõbralikku teenindust.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Elysee Beach Hotel 3 Väga hea asukohaga hotell, Cleopatra rand üle tee ja Alanya kesklinn 10 min. jalutuskäigu kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,