Globales Tamaimo Tropical 3*

Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega.Liivarannast ca. 2 km.

Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega. Liivarannast ca. 2 km.Hotellis on  372 tuba. Toatüübid- stuudio, 41 m2 ( max. 2 ), 1-magamistoa (max. 4) ja 2- magamistoaga apartamendid( max. 6 inimest).Tubadel rõdud ja kööginurk. WI-FI on tasuline.Lastele 2 basseini ja perioodiliselt organiseeritakse  meelelahutusprogramme.Hotelliveebileht:http://www.hotelesglobales.com/en/hoteles/espana/tenerife/puerto-de-santiago/globales-tamaimo-tropical.html Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega.Liivarannast ca. 2 km. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Globales Tamaimo Tropical 3*
Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega.Liivarannast ca. 2 km.
Globales Tamaimo Tropical 3*
Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega. Liivarannast ca. 2 km.
Hotellis on  372 tuba. Toatüübid- stuudio, 41 m2 ( max. 2 ), 1-magamistoa (max. 4) ja 2- magamistoaga apartamendid( max. 6 inimest).
Tubadel rõdud ja kööginurk. 
WI-FI on tasuline.
Lastele 2 basseini ja perioodiliselt organiseeritakse  meelelahutusprogramme.
Hotelliveebileht:
http://www.hotelesglobales.com/en/hoteles/espana/tenerife/puerto-de-santiago/globales-tamaimo-tropical.html

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Globales Tamaimo Tropical 3* Hotell asub Tenerife lõunaosas Los Gigantese kuurordis. Hotell on renoveeritud, 3 basseini, 1 soojendusega.Liivarannast ca. 2 km.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,