Grand Troyka Hotel 3+

Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast.

Koduleht: http://www.troykahotel.com/  Kontseptsiooni kirjeldusAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast. Territoorium 3200 m2.Rand ja basseinid: Oma liiva-kiviklibune rand asub 100 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Rannarätikud tasulised.2 välibasseini ▪ veeliumägi ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ lobby baar ▪ rannabaar ▪ basseinibaarKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ import- ja kohalikud karastus- ja alkohoolsed  joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaa tootja joogid. Majutus:Hotellis on kokku 110 tuba.Tubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Territooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ internetikohvik (lisatasu eest).Lastele: lastebassein ▪ mänguväljak ▪ mängutuba ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ lapsehoidja (tasuline) Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad. Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Grand Troyka Hotel 3+
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast.
Grand Troyka Hotel 3+
Grand Troyka Hotel 3+
Kodulehthttp://www.troykahotel.com/  

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast. Territoorium 3200 m2.

Rand ja basseinid: 
Oma liiva-kiviklibune rand asub 100 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Rannarätikud tasulised.
2 välibasseini ▪ veeliumägi ▪ lastebassein 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ lobby baar ▪ rannabaar ▪ basseinibaar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ import- ja kohalikud karastus- ja alkohoolsed  joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaa tootja joogid. 

Majutus:
Hotellis on kokku 110 tuba.

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ internetikohvik (lisatasu eest).

Lastele: 
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ mängutuba ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ lapsehoidja (tasuline) 

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Grand Troyka Hotel 3+ Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 13 km kaugusel Alanya linnast ja 150 m Konakli külast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,