Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel 3

Väga hea asukohaga linnahotell vaid 1 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 1992, renoveeritud 2004. Meri asub teisel pool teed vaid 70 m kaugusel. Sobib eriti noortele, kes tahavad linnamelust osa saada.

Koduleht:  www.hedefkleopatra.comAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, 1 km kaugusel Alanya keskusest, mere ääres. Koosneb ühest 6-korruselisest peahoonest ja neljast 3- ja 5-korruselisest lisahoonest, mis paiknevad 10 000 m² territooriumil. 50% tubadest on kas osalise või täieliku merevaatega. Rand ja basseinid:Oma liiva-kiviklibunerand, mis paikneb teisel pool teed. Randa pääseb tunneli kaudu. Rannarätikuid ei ole; rannas on päiksevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, basseini ääres tasuta.2 välibasseini ▪ veeliumägiRestoranid:Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ baarMajutus:Standardtoad on väikesed, nende pindala on vaid 12 m2. Neisse mahub maksimaalselt 2 inimest. Lisahoonetes on peretoad, milles on uksega magamistuba ja elutuba. Peretubade pindala on 33 m2, neisse mahub kuni 3 täiskasvanut ja 2 last. Olemas toad erivajadustega inimestele.Tubades on:Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (täidetakse soovi korral) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu  (16 standardtuba lisahoonetes on ilma rõduta)Põrandakate - keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetatakse 2 korda nädalas. Teenused:Arst väljakutsel  ▪ juuksur  ▪ pesula  ▪ keemiline puhastus  ▪ valuutavahetus  ▪ autorentLastele:2 lastebasseini ▪ mänguväljak ▪ mini-klubi (4-10- aastastele lastele)  ▪ lapsevoodid ▪ lastetoolidMeelelahutus ja sport: Tasuta teenused:Vesivõimlemine ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelalahutusprogramm Tasulised teenused:Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ Internetikohvik ▪ veespordialad rannas. Väga hea asukohaga linnahotell vaid 1 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 1992, renoveeritud 2004. Meri asub teisel pool teed vaid 70 m kaugusel. Sobib eriti noortele, kes tahavad linnamelust osa saada. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel 3
Väga hea asukohaga linnahotell vaid 1 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 1992, renoveeritud 2004. Meri asub teisel pool teed vaid 70 m kaugusel. Sobib eriti noortele, kes tahavad linnamelust osa saada.
Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel 3
Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel 3

Koduleht www.hedefkleopatra.com


Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 125 km kaugusel Antalya lennujaamast, 1 km kaugusel Alanya keskusest, mere ääres. Koosneb ühest 6-korruselisest peahoonest ja neljast 3- ja 5-korruselisest lisahoonest, mis paiknevad 10 000 m² territooriumil. 50% tubadest on kas osalise või täieliku merevaatega. 

Rand ja basseinid:
Oma liiva-kiviklibunerand, mis paikneb teisel pool teed. Randa pääseb tunneli kaudu. Rannarätikuid ei ole; rannas on päiksevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, basseini ääres tasuta.

2 välibasseini ▪ veeliumägi


Restoranid:
Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ baar


Majutus:

Standardtoad on väikesed, nende pindala on vaid 12 m2. Neisse mahub maksimaalselt 2 inimest. Lisahoonetes on peretoad, milles on uksega magamistuba ja elutuba. Peretubade pindala on 33 m2, neisse mahub kuni 3 täiskasvanut ja 2 last. Olemas toad erivajadustega inimestele.


Tubades on:

Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (täidetakse soovi korral) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu  (16 standardtuba lisahoonetes on ilma rõduta)
Põrandakate - keraamiline plaat. 
Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetatakse 2 korda nädalas.

 

Teenused:
Arst väljakutsel  ▪ juuksur  ▪ pesula  ▪ keemiline puhastus  ▪ valuutavahetus  ▪ autorent


Lastele:
2 lastebasseini ▪ mänguväljak ▪ mini-klubi (4-10- aastastele lastele)  ▪ lapsevoodid ▪ lastetoolid


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta teenused:
Vesivõimlemine ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelalahutusprogramm
 


Tasulised teenused:
Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ Internetikohvik ▪ veespordialad rannas.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hedef Kleopatra Golden Sun Hotel 3 Väga hea asukohaga linnahotell vaid 1 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 1992, renoveeritud 2004. Meri asub teisel pool teed vaid 70 m kaugusel. Sobib eriti noortele, kes tahavad linnamelust osa saada.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,