Holiday World 2+

Hotell Holiday World pakub suurepärast majutust ainult 100 meetri kaugusel rannast. Hotell Holiday World asub vaid 850 meetri kaugusel Alanya sadamast, ajaloolise Punaset torni ja populaarsete baaride ja ööklubide piirkonnast.

Rand ja basseinid:100 m kaugusel asub hotelli rand. Rannas päikesevarjud ja lamamistoolid  - tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud ja lamamistoolid - tasuta. välibassein  ▪  lastebassein  ▪ veeliumägi Restoranid ja toitlustamine:restoran ▪  baarKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Kõik hinnas kontseptsioon kehtib 10.00-22.30.Majutus:Hotellis on 50 numbritubaToas:televiisor ▪ konditsioneer  ▪ vannituba ▪ rõduHotellis on:restoran ▪ baar ▪ välibassein  ▪ lastebassein ▪ veeliumägi ▪ keemiline puhastus ▪ riiete triikimisteenused ▪  pesumaja ▪ Wi-FI internet ▪ seif (fuajees, tasuline)Lastele:lastebasseinMeelelahutus ja sport:saun ▪ massaa¾  ▪ lauatennis ▪ noolemäng Hotell Holiday World pakub suurepärast majutust ainult 100 meetri kaugusel rannast. Hotell Holiday World asub vaid 850 meetri kaugusel Alanya sadamast, ajaloolise Punaset torni ja populaarsete baaride ja ööklubide piirkonnast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Holiday World 2+
Hotell Holiday World pakub suurepärast majutust ainult 100 meetri kaugusel rannast. Hotell Holiday World asub vaid 850 meetri kaugusel Alanya sadamast, ajaloolise Punaset torni ja populaarsete baaride ja ööklubide piirkonnast.
Holiday World 2+
Holiday World 2+
Rand ja basseinid:
100 m kaugusel asub hotelli rand. Rannas päikesevarjud ja lamamistoolid  - tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud ja lamamistoolid - tasuta. 
välibassein  ▪  lastebassein  ▪ veeliumägiRestoranid ja toitlustamine:
restoran ▪  baar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 
Kõik hinnas kontseptsioon kehtib 10.00-22.30.

Majutus:
Hotellis on 50 numbrituba

Toas:
televiisor ▪ konditsioneer  ▪ vannituba ▪ rõdu

Hotellis on:
restoran ▪ baar ▪ välibassein  ▪ lastebassein ▪ veeliumägi ▪ keemiline puhastus ▪ riiete triikimisteenused ▪  pesumaja ▪ Wi-FI internet ▪ seif (fuajees, tasuline)

Lastele:
lastebassein

Meelelahutus ja sport:
saun ▪ massaa¾  ▪ lauatennis ▪ noolemäng
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Holiday World 2+ Hotell Holiday World pakub suurepärast majutust ainult 100 meetri kaugusel rannast. Hotell Holiday World asub vaid 850 meetri kaugusel Alanya sadamast, ajaloolise Punaset torni ja populaarsete baaride ja ööklubide piirkonnast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,