Justiano Deluxe Resort 5

Kaasaaegne ja elegantne rannahotell asub 35 km. Alanyast. Kaunis territoorium, toitlustus vägagi kõik hinnas. Väga hea tagaside klientidelt.

Justiano Deluxe Resort Hotel 5 asub 35 km. Alanyast ja ca. 95 km. Antalya lennujaamast. Rannahotell on ehitatud 2012, elegantne ja kaasaaegse disainiga.Hotellikompeks koosneb 5- korruselisest peahoonest ja 7-korruselisest Theodre majast. Tavatoad varustatud kõige vajalikuga, avarad  26-36 m2 . Kuna hotell asub kõrgendikul, siis panoraamvaated loodusele ja merele on hingamatvalt kaunid. Mitte kõik hotelltoad pole merevaatega. Koristatakse iga päev, voodiriideid vahetatakse 3 x nädalas.Hotell territooriumil on avabassein võluva päikeseterassiga, lastebassein varjualusega, liumäed. Meelelahutus ja animatsioon on maitsekas ja proffesionaalne.Hotellil on oma rand. Toitlustus on UAI- vägagi kõik hinnas. Range Tripadvisori publik hindab hotelli tubli 4+ga. Kaasaaegne ja elegantne rannahotell asub 35 km. Alanyast. Kaunis territoorium, toitlustus vägagi kõik hinnas. Väga hea tagaside klientidelt. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Justiano Deluxe Resort 5
Kaasaaegne ja elegantne rannahotell asub 35 km. Alanyast. Kaunis territoorium, toitlustus vägagi kõik hinnas. Väga hea tagaside klientidelt.
Justiano Deluxe Resort 5
Justiano Deluxe Resort Hotel 5 asub 35 km. Alanyast ja ca. 95 km. Antalya lennujaamast. Rannahotell on ehitatud 2012, elegantne ja kaasaaegse disainiga.
Hotellikompeks koosneb 5- korruselisest peahoonest ja 7-korruselisest Theodre majast. Tavatoad varustatud kõige vajalikuga, avarad  26-36 m2 . Kuna hotell asub kõrgendikul, siis panoraamvaated loodusele ja merele on hingamatvalt kaunid. Mitte kõik hotelltoad pole merevaatega. Koristatakse iga päev, voodiriideid vahetatakse 3 x nädalas.
Hotell territooriumil on avabassein võluva päikeseterassiga, lastebassein varjualusega, liumäed. Meelelahutus ja animatsioon on maitsekas ja proffesionaalne.
Hotellil on oma rand. 
Toitlustus on UAI- vägagi kõik hinnas.

Range Tripadvisori publik hindab hotelli tubli 4+ga.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Justiano Deluxe Resort 5 Kaasaaegne ja elegantne rannahotell asub 35 km. Alanyast. Kaunis territoorium, toitlustus vägagi kõik hinnas. Väga hea tagaside klientidelt.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,