Klas Boutique Hotel 3+

Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest.

Koduleht: http://www.klashotels.com/Kontseptsiooni kirjeldusAsukoht ja üldiseloomustus:Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest. Kogupindala on 835 m². Antalya lennujaam: 125  kmRand ja basseinid: Klas Hotel Dom hotellile kuuluv  liiva-kiviklibune rand on 450 m kaugusel hotellist. Randa viib maa-alune tunnel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud on  tasulised.välibassein (60 m²) Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪  lobby baar Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus: Hotell koosneb ühest kuuekorruselisest hoonest. Hotellis on kokku 45 tuba. Enamik tube on merevaatega.• standardtuba (16 m²)Tubades on: rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ põrandal on keraamiline plaat. Teenused:   arst  ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪   tasuline seif (vastuvõtul)Meelelahutus ja sport:   Tasuta teenused:  lauatennis ▪ TV-tubaTasulised teenused: saun ▪ türgi saun ▪  jõusaal ▪ mullivann NB! Külastajad saavad kasutada naaberhotelli Klas Hotel Dom vabaaja veetmise võimalusi ja veeparki. Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Klas Boutique Hotel 3+
Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest.
Klas Boutique Hotel 3+
Klas Boutique Hotel 3+
Kodulehthttp://www.klashotels.com/

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht ja üldiseloomustus:
Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest. Kogupindala on 835 m². 
Antalya lennujaam: 125  km

Rand ja basseinid: 
Klas Hotel Dom hotellile kuuluv  liiva-kiviklibune rand on 450 m kaugusel hotellist. Randa viib maa-alune tunnel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud on  tasulised.
välibassein (60 m²) 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪  lobby baar 
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus
Hotell koosneb ühest kuuekorruselisest hoonest. Hotellis on kokku 45 tuba. Enamik tube on merevaatega.
• standardtuba (16 m²)

Tubades on: 
rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ põrandal on keraamiline plaat. 

Teenused:   
arst  ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪   tasuline seif (vastuvõtul)

Meelelahutus ja sport:   
Tasuta teenused:  
lauatennis ▪ TV-tuba
Tasulised teenused: 
saun ▪ türgi saun ▪  jõusaal ▪ mullivann 
NB! Külastajad saavad kasutada naaberhotelli Klas Hotel Dom vabaaja veetmise võimalusi ja veeparki.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Klas Boutique Hotel 3+ Klas Boutique Hotel asub 12 km kaugusel Alanya kesklinnast ja 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 450 m merest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,