Klas Dom Anex Hotel 4

Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest.

Koduleht: http://www.klashotels.com/Kontseptsiooni kirjeldusAsukoht ja üldiseloomustus:Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest. Antalya lennujaam: 138 kmNB! Külalised saavad kasutada hotelli Klas Dom Hotel infrastruktuuri. Klas Dom Hotel asub 250 m kaugusel Klas Dom Suit Annexe hotellist.Rand ja basseinid: Klas Hotel Dom hotellile kuuluv  liiva-kiviklibune rand on 350 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on basseinide juures ning rannas tasuta. välibassein (60 m²) Restoranid ja toitlustamine:pearestoran (Klas Dom naaberhotellis) ▪ baar Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus: Hotellis on 45 tuba. • apartemendid (45 m²): magamistuba, elutuba (eraldava uksega)Tubades on: rõdu ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar ▪ köök ▪ wifi (tasuta) ▪ föön ▪ kööginurkTeenused:   arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ Wi-Fi (tasuta, fuajees) ▪ tasuline seif (vastuvõtul) ▪ TV-tubaMeelelahutus ja sport:  Tasuta teenused:  lauatennis ▪ TV-tuba ▪ veepark (Klas Dom naaberhotellis)Tasulised teenused: türgi saun (naaberhotellis) ▪ saun (naaberhotellis) ▪ mullivann (Klas Dom naaberhotellis) Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Klas Dom Anex Hotel 4
Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest.
Klas Dom Anex Hotel 4
Klas Dom Anex Hotel 4
Kodulehthttp://www.klashotels.com/

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest. 
Antalya lennujaam: 138 km
NB! Külalised saavad kasutada hotelli Klas Dom Hotel infrastruktuuri. Klas Dom Hotel asub 250 m kaugusel Klas Dom Suit Annexe hotellist.

Rand ja basseinid: 
Klas Hotel Dom hotellile kuuluv  liiva-kiviklibune rand on 350 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätikud on basseinide juures ning rannas tasuta. 
välibassein (60 m²) 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran (Klas Dom naaberhotellis) ▪ baar 
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus
Hotellis on 45 tuba. 
• apartemendid (45 m²): magamistuba, elutuba (eraldava uksega)

Tubades on: 
rõdu ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar ▪ köök ▪ wifi (tasuta) ▪ föön ▪ kööginurk

Teenused:   
arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ Wi-Fi (tasuta, fuajees) ▪ tasuline seif (vastuvõtul) ▪ TV-tuba

Meelelahutus ja sport:  
Tasuta teenused:  
lauatennis ▪ TV-tuba ▪ veepark (Klas Dom naaberhotellis)
Tasulised teenused: 
türgi saun (naaberhotellis) ▪ saun (naaberhotellis) ▪ mullivann (Klas Dom naaberhotellis)
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Klas Dom Anex Hotel 4 Hotel asub 14 km kaugusel Alanya kesklinnast, 2 km kaugusel Mahmutlari keskusest, 350 m merest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,