Kleopatra Alis 3

Väike, tagasihoidlik linnahotell väga hea asukohaga Kleopatra ranna ääres, vaid 500 m kaugusel Alanya kesklinnast.

Kuurort: Alanya    Antalya lennujaam: 130 km Asukoht ja üldiseloomustus: Endine nimi Kleopatra West. Kleopatra Alis on tüüpiline linnahotell väikese territooriumi ja piiratud teenustega. Kliendid on jäänud peamiselt rahule selle asukohaga, teenindusega ja hinna-kvaliteedi suhtega. Rand ja basseinid:Avalik Kleopatra rand on hotelli vastas teisel pool teed. Rannateenused on tasulised (päikesevarjud ja madratsid), rannarätte hotell ei anna.Väike välibasseinRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas. Restoran ▪ baarMajutus:Hotellis on 63 standardtuba ja 8 luksustuba.Tubades on:Konditsioneer ▪ vannituba duši ja fööniga ▪ telefon ▪ televiisor ▪ rõdu ▪ tasuline minibaarTeenused:Seif vastuvõtus (tasuline) ▪ parkla ▪ pesumaja ▪ valuutavahetusepunkt ▪ autorent ▪ arstiabipunkt.Lastele: Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline)Meelelahutus ja sport: Hotellis on meelelahutustiim. Korraldatakse päevast ja õhtust meelelahutust. Avalikus rannas on tasuline veespordikeskkus.Oluline teada:Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt Väike, tagasihoidlik linnahotell väga hea asukohaga Kleopatra ranna ääres, vaid 500 m kaugusel Alanya kesklinnast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Kleopatra Alis 3
Väike, tagasihoidlik linnahotell väga hea asukohaga Kleopatra ranna ääres, vaid 500 m kaugusel Alanya kesklinnast.
Kleopatra Alis 3
Kleopatra Alis 3

Kuurort: Alanya    
Antalya lennujaam: 130 kmAsukoht ja üldiseloomustus: 
Endine nimi Kleopatra West. Kleopatra Alis on tüüpiline linnahotell väikese territooriumi ja piiratud teenustega. Kliendid on jäänud peamiselt rahule selle asukohaga, teenindusega ja hinna-kvaliteedi suhtega.

 


Rand ja basseinid:

Avalik Kleopatra rand on hotelli vastas teisel pool teed. Rannateenused on tasulised (päikesevarjud ja madratsid), rannarätte hotell ei anna.

Väike välibassein


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas. 

Restoran ▪ baar


Majutus:

Hotellis on 63 standardtuba ja 8 luksustuba.


Tubades on:

Konditsioneer ▪ vannituba duši ja fööniga ▪ telefon ▪ televiisor ▪ rõdu ▪ tasuline minibaar


Teenused:

Seif vastuvõtus (tasuline) ▪ parkla ▪ pesumaja ▪ valuutavahetusepunkt ▪ autorent ▪ arstiabipunkt.


Lastele: 

Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline)


Meelelahutus ja sport: 

Hotellis on meelelahutustiim. Korraldatakse päevast ja õhtust meelelahutust. Avalikus rannas on tasuline veespordikeskkus.


Oluline teada:

Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Kleopatra Alis 3 Väike, tagasihoidlik linnahotell väga hea asukohaga Kleopatra ranna ääres, vaid 500 m kaugusel Alanya kesklinnast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,