Kleopatra Gondola Hotel 3

Tagasihoidlik hotell Kleopatra Gondola asub Alanyas, 1 km kaugusel Alanya keskusest ( bussijaama vahetus läheduses),120 km Antalya lennujaamast. Ehitatud1996. aastal, viimati renoveeritud aastal 2006.

Asukoht ja iseloomustus:Hotell asub Alanya keskuse lähedal. Sobib tagasihoidliku eelarvega puhkajale, kes majutusele suurt rõhku ei pane. Keskus on jalutuskäigu kaugusel, hotelli lähedal on restorane ja baare, bussijaam on lähedal. Kleopatra avalik rand on 250 m kaugusel. Mere äärde pääsemiseks tuleb minna üle tee. Hotelli territoorium on väga väike, kokku vaid 3 000 m².Rand ja basseinid:Hotellil ei ole oma randa, avalik rand asub 250 m kaugusel. Rannas on lamamistoolid, päikesevarjud, madratsid tasulised, rannarätikuid ei ole. Basseini ääres on lamamistoolid, päikesevarjud ja madratsid tasuta.Hotellil on tilluke välibassein.Restoranid ja toitlustamine:Toiduplaan: kõik hinnas. Valik on tagasihoidlik.Pearestoran ▪ baarMajutus:Hotell koosneb kahest hoonest: 3- ja 5-korruselisest. Tube on kokku 51. Sealhulgas:▪ 33 standardtuba, mis paiknevad  3-korruselises hotellihoones (pindala 20 m² , mahub kuni 3 inimest)▪ 18 peretuba 5-korruselises hoones  (35 m² , mahub kuni 6 täiskasvanut ja 1 laps)Tubades on:Keskkliimaseade ▪ dušikabiin ▪  föön ▪ telefon ▪ rõdu ▪ satelliit-TV venekeelsete kanalitega ▪ minibaar (tasuline)Põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused: Arsti teenused (lisatasu eest) ▪ autoparkla ▪ autorent (lisatasu eest)Lastele:Lastebassein ▪ mänguplatsMeelelahutus ja sport:Tasuta:Lauatennis ▪ noolemängTasuline:Veesport  Tagasihoidlik hotell Kleopatra Gondola asub Alanyas, 1 km kaugusel Alanya keskusest ( bussijaama vahetus läheduses),120 km Antalya lennujaamast. Ehitatud1996. aastal, viimati renoveeritud aastal 2006. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Kleopatra Gondola Hotel 3
Tagasihoidlik hotell Kleopatra Gondola asub Alanyas, 1 km kaugusel Alanya keskusest ( bussijaama vahetus läheduses),120 km Antalya lennujaamast. Ehitatud1996. aastal, viimati renoveeritud aastal 2006.
Kleopatra Gondola Hotel 3
Kleopatra Gondola Hotel 3

Asukoht ja iseloomustus:
Hotell asub Alanya keskuse lähedal. Sobib tagasihoidliku eelarvega puhkajale, kes majutusele suurt rõhku ei pane. Keskus on jalutuskäigu kaugusel, hotelli lähedal on restorane ja baare, bussijaam on lähedal. Kleopatra avalik rand on 250 m kaugusel. Mere äärde pääsemiseks tuleb minna üle tee. Hotelli territoorium on väga väike, kokku vaid 3 000 m².


Rand ja basseinid:

Hotellil ei ole oma randa, avalik rand asub 250 m kaugusel. Rannas on lamamistoolid, päikesevarjud, madratsid tasulised, rannarätikuid ei ole. Basseini ääres on lamamistoolid, päikesevarjud ja madratsid tasuta.

Hotellil on tilluke välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:

Toiduplaan: kõik hinnas. Valik on tagasihoidlik.

Pearestoran ▪ baar


Majutus:

Hotell koosneb kahest hoonest: 3- ja 5-korruselisest. Tube on kokku 51. Sealhulgas:

▪ 33 standardtuba, mis paiknevad  3-korruselises hotellihoones (pindala 20 m² , mahub kuni 3 inimest)

▪ 18 peretuba 5-korruselises hoones  (35 m² , mahub kuni 6 täiskasvanut ja 1 laps)


Tubades on:
Keskkliimaseade ▪ dušikabiin ▪  föön ▪ telefon ▪ rõdu ▪ satelliit-TV venekeelsete kanalitega ▪ minibaar (tasuline)
Põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused:

 Arsti teenused (lisatasu eest) ▪ autoparkla ▪ autorent (lisatasu eest)


Lastele:

Lastebassein ▪ mänguplats


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:
Lauatennis ▪ noolemäng
Tasuline:
Veesport 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Kleopatra Gondola Hotel 3 Tagasihoidlik hotell Kleopatra Gondola asub Alanyas, 1 km kaugusel Alanya keskusest ( bussijaama vahetus läheduses),120 km Antalya lennujaamast. Ehitatud1996. aastal, viimati renoveeritud aastal 2006.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,