Kleopatra Hermes 3

Väike linnahotell Kleopatra rannas (meri on üle tee) poole kilomeetri kaugusel Alanya keskusest. Väga tagasihoidlik, aga kliendid on kiitnud hotelli atmosääri ja teenindus. Hea hinna-kvaliteedi suhe. Väga lihtsad toad.

Asukoht ja üldiseloomustus: Ehitatud 1995. aastal, viimati renoveeritud 2007. aastal, territoorium 1500 m². Antalya lennujaam: 125 kmRand ja basseinid: Liivane linnarand. Rannarätikud tasulised. Rannas on päikesevarjud, lamamistoolid ning madratsid tasulised, basseini ääres tasuta.  Väikese territooriumi kohta üllatavalt suur bassein.Restoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI)  Restoran ▪ baarMajutus: 5-korruselises hotellis on 41 tuba.Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, pindala 22 m².  Tubades on: Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ teler  ▪ telefon ▪ minibaar (tühi)  ▪ seif (vastuvõtus, tasuline)  ▪ rõduPõrandatel keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused: Arst väljakutsel ▪ pesula  ja keemiline puhastus  ▪ valuutavahetus  ▪ autorent  ▪ parkimine  ▪ wifi lobbis (tasuta)Lastele: lastebassein   Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Noolemäng ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis Väike linnahotell Kleopatra rannas (meri on üle tee) poole kilomeetri kaugusel Alanya keskusest. Väga tagasihoidlik, aga kliendid on kiitnud hotelli atmosääri ja teenindus. Hea hinna-kvaliteedi suhe. Väga lihtsad toad. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Kleopatra Hermes 3
Väike linnahotell Kleopatra rannas (meri on üle tee) poole kilomeetri kaugusel Alanya keskusest. Väga tagasihoidlik, aga kliendid on kiitnud hotelli atmosääri ja teenindus. Hea hinna-kvaliteedi suhe. Väga lihtsad toad.
Kleopatra Hermes 3
Kleopatra Hermes 3

Asukoht ja üldiseloomustus: 
Ehitatud 1995. aastal, viimati renoveeritud 2007. aastal, territoorium 1500 m². 

Antalya lennujaam: 125 km

Rand ja basseinid: 
Liivane linnarand. Rannarätikud tasulised. Rannas on päikesevarjud, lamamistoolid ning madratsid tasulised, basseini ääres tasuta.  

Väikese territooriumi kohta üllatavalt suur bassein.

Restoranid ja toitlustamine:
Kõik hinnas (AI)  

Restoran ▪ baar

Majutus
5-korruselises hotellis on 41 tuba.Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, pindala 22 m².  


Tubades on: 
Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ teler  ▪ telefon ▪ minibaar (tühi)  ▪ seif (vastuvõtus, tasuline)  ▪ rõdu
Põrandatel keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused
Arst väljakutsel ▪ pesula  ja keemiline puhastus  ▪ valuutavahetus  ▪ autorent  ▪ parkimine  ▪ wifi lobbis (tasuta)

Lastele
lastebassein   

Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Noolemäng ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Kleopatra Hermes 3 Väike linnahotell Kleopatra rannas (meri on üle tee) poole kilomeetri kaugusel Alanya keskusest. Väga tagasihoidlik, aga kliendid on kiitnud hotelli atmosääri ja teenindus. Hea hinna-kvaliteedi suhe. Väga lihtsad toad.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,