Laguna Molindrio 4-

Vaikses piirkonnas ja laguuni ääres paiknev hotell asub Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 300 m hotellist.

Aadress: Zelena Laguna, 52440, Poreè Koduleht: http://www.plavalaguna.hr/Hotels/Laguna_Molindrio/About_hotel Kuurort: Zelena Laguna, Poreè  Asukoht: Hotell paikneb laguuni ääres, vaikses piirkonnas. Poreèi keskus umbes 45-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Bussipeatus hotelli lähedal. Bussi ja laevaga pääseb Poreèisse u iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant.   Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet Tubades: Konditsioneer, Minibaar, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor, Seif   Hotell: Moodsa sisekujundusega hotell on täies ulatuses renoveeritud. Hotellis on klaaspüramiidi-kujuline lobby. Restoran, eraldi dieet-toitude nurgaga, baar. Avar lift, internetinurk ( u 30 kunat/tund) ning tasuline wifi leviala (u 24 kunat/tund). Parkimine lisatasu eest ( 1 eur päev, makstakse kohapeal), valuutavahetus, suveniirikauplus, konverentsiruum, pesupesemisteenus. Laste mänguala nii siseruumides kui õues, miniklubi, lastediskod. Lemmikloomi hotelli ei lubata. Hotellis on 2 mageda välibasseini täiskasvanutele ja üks lastele.   Toitlustamine: Majutus hommiku- ja õhtusöögiga.   Toad: Hotellis on kokku 265 tuba. Bee¾ides ja punastes toonides, modernse sisutusega toad on keskmise suurusega (18-22 m2). Kohati võib esineda kulumismärke.Toas konditsioneer, minibaar, SAT-TV, telefon, tasuta seif, föön, tasuline wifi. Kenas ja ruumikas vannitoas dušinurk või vann, vajalikud pesemisvahendid. Aurinko toad on rõduga. Beebivoodi lisatasu eest (5 eur/päev, makstakse kohapeal). Vaade toast pargile, mäele, tänavale. Merevaade lisatasu eest. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 18-aastane laps.Ühe magamistoaga sviiti kuni 2 täiskasvanut ja 2 alla 18-aastast last. Vaikses piirkonnas ja laguuni ääres paiknev hotell asub Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 300 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Laguna Molindrio 4-
Vaikses piirkonnas ja laguuni ääres paiknev hotell asub Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 300 m hotellist.
Laguna Molindrio 4-Aadress: Zelena Laguna, 52440, Poreè

Koduleht: http://www.plavalaguna.hr/Hotels/Laguna_Molindrio/About_hotel

Kuurort: Zelena Laguna, Poreè

 

Asukoht: Hotell paikneb laguuni ääres, vaikses piirkonnas. Poreèi keskus umbes 45-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Bussipeatus hotelli lähedal. Bussi ja laevaga pääseb Poreèisse u iga tunni tagant, minirongiga iga poole tunni tagant.

 

Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet

Tubades: Konditsioneer, Minibaar, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor, Seif

 

Hotell: Moodsa sisekujundusega hotell on täies ulatuses renoveeritud. Hotellis on klaaspüramiidi-kujuline lobby. Restoran, eraldi dieet-toitude nurgaga, baar. Avar lift, internetinurk ( u 30 kunat/tund) ning tasuline wifi leviala (u 24 kunat/tund). Parkimine lisatasu eest ( 1 eur päev, makstakse kohapeal), valuutavahetus, suveniirikauplus, konverentsiruum, pesupesemisteenus. Laste mänguala nii siseruumides kui õues, miniklubi, lastediskod. Lemmikloomi hotelli ei lubata. Hotellis on 2 mageda välibasseini täiskasvanutele ja üks lastele.

 

Toitlustamine: Majutus hommiku- ja õhtusöögiga.

 

Toad: Hotellis on kokku 265 tuba. Bee¾ides ja punastes toonides, modernse sisutusega toad on keskmise suurusega (18-22 m2). Kohati võib esineda kulumismärke.Toas konditsioneer, minibaar, SAT-TV, telefon, tasuta seif, föön, tasuline wifi. Kenas ja ruumikas vannitoas dušinurk või vann, vajalikud pesemisvahendid. Aurinko toad on rõduga. Beebivoodi lisatasu eest (5 eur/päev, makstakse kohapeal). Vaade toast pargile, mäele, tänavale. Merevaade lisatasu eest. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut ja 1 alla 18-aastane laps.Ühe magamistoaga sviiti kuni 2 täiskasvanut ja 2 alla 18-aastast last.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Laguna Molindrio 4- Vaikses piirkonnas ja laguuni ääres paiknev hotell asub Poreèi linnast 5 km kaugusel, rand 300 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,