Lanterna 2

Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses. Poreèi linnast 13 km kaugusel, rand 150 m hotellist.

 Aadress: 52440 Poreè Koduleht: http://www.valamar.com/lanterna-apartments-porec Kuurort: Poreè    Asukoht: Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses Poreèist 13 km kaugusel. Apartementidest 150 m kaugusel paikneval sinise lipukesega tähistatud kivisel rannal on lamamistoolid (lisatasu), dušid, riietusruumid, spordikeskus, liivakastiga mänguväljak lastele. Saab mängida rannavollet.   Hotellis: Baar, Restoran, Parkimine, Internet           Tubades: Rõdu, Külmik, Köök   Apartementhotell: Kompleks koosneb kahekorruselist majakestest, mis paiknevad männimetsatukas. Apartementide juures on a la carte restoran, kiirtoitu pakkuv einela, baarid ning supermarket. Õhtuti elav muusika. Lastele on kompleksis miniklubi, mänguväljak, meelelahutusüritused. Kompleksis on internetinurk, retseptsioonis tasuta wifi leviala, tasuta parkimisala. Kaasa on lubatud võtta lemmikloomi, lemmiklooma lisatasu on 7 eurot päevas, makstakse kohapeal.   Basseini ei ole. Apartemendikompleksist u 500 m kaugusel on spordikompleks, kus on 14 tenniseväljakut ning 2 sisehalli, käsipalli- ning korvpalliväljak, minigolf, lauatennis, jalgrattarent. Veespordi- ja sukeldumiskeskus, kus saab laenutada sukeldumisavustust, pedaalipaate, kanuusid, mootorpaate. Läheduses on ka ratsabaas.   Toitlustamine: Majutus söökideta. Sööke lisatasu eest juurde osta pole võimalik.   Toad: Hotellis on kokku 613 kivipõrandaga apartementi. Hiljuti renoveeritud apartementides on elutuba, magamistuba ning kööginurk ja vajalikud nõud. Konditsioneeri ja televiisorit ei ole. Ühe magamistoaga apartementi majutatakse minimaalselt 4 ning maksimaalselt 5 inimest, merepoolsesse ühe magamistoaga apartementi minimaalselt 3 ning maksimaalselt  4 inimest. Sõltuvalt apartemendi suurusest on elutoas kas 1 või 2 lahtikäivad diivanit, magamistoas kas 2 eraldi või üks lai voodi. Kõikidel apartementidel on terrass või rõdu. Beebivoodi ettetellimisel, 5 eur päev. Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses. Poreèi linnast 13 km kaugusel, rand 150 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lanterna 2
Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses. Poreèi linnast 13 km kaugusel, rand 150 m hotellist.
Lanterna 2

 

Aadress: 52440 Poreè

Koduleht: http://www.valamar.com/lanterna-apartments-porec

Kuurort: Poreè

 

 

 


Asukoht: Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses Poreèist 13 km kaugusel. Apartementidest 150 m kaugusel paikneval sinise lipukesega tähistatud kivisel rannal on lamamistoolid (lisatasu), dušid, riietusruumid, spordikeskus, liivakastiga mänguväljak lastele. Saab mängida rannavollet.

 

Hotellis: Baar, Restoran, Parkimine, Internet          

Tubades: Rõdu, Külmik, Köök

 

Apartementhotell: Kompleks koosneb kahekorruselist majakestest, mis paiknevad männimetsatukas. Apartementide juures on a la carte restoran, kiirtoitu pakkuv einela, baarid ning supermarket. Õhtuti elav muusika. Lastele on kompleksis miniklubi, mänguväljak, meelelahutusüritused. Kompleksis on internetinurk, retseptsioonis tasuta wifi leviala, tasuta parkimisala. Kaasa on lubatud võtta lemmikloomi, lemmiklooma lisatasu on 7 eurot päevas, makstakse kohapeal.

 

Basseini ei ole. Apartemendikompleksist u 500 m kaugusel on spordikompleks, kus on 14 tenniseväljakut ning 2 sisehalli, käsipalli- ning korvpalliväljak, minigolf, lauatennis, jalgrattarent. Veespordi- ja sukeldumiskeskus, kus saab laenutada sukeldumisavustust, pedaalipaate, kanuusid, mootorpaate. Läheduses on ka ratsabaas.

 

Toitlustamine: Majutus söökideta. Sööke lisatasu eest juurde osta pole võimalik.

 

Toad: Hotellis on kokku 613 kivipõrandaga apartementi. Hiljuti renoveeritud apartementides on elutuba, magamistuba ning kööginurk ja vajalikud nõud. Konditsioneeri ja televiisorit ei ole. Ühe magamistoaga apartementi majutatakse minimaalselt 4 ning maksimaalselt 5 inimest, merepoolsesse ühe magamistoaga apartementi minimaalselt 3 ning maksimaalselt  4 inimest. Sõltuvalt apartemendi suurusest on elutoas kas 1 või 2 lahtikäivad diivanit, magamistoas kas 2 eraldi või üks lai voodi. Kõikidel apartementidel on terrass või rõdu. Beebivoodi ettetellimisel, 5 eur päev.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Lanterna 2 Apartemendikompleks männimetsas vaikses ümbruses. Poreèi linnast 13 km kaugusel, rand 150 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,