Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil

Kujuta ette, et hommikul ärgates avaneb aknast vaade sügavsinisele merele ja seda otse luksusliku kruiisilaeva kajutist. Rikkaliku hommikusöögi najal on aega arutada, milliseid unustamatuid Vahemere äärseid elamusi on uus päev toomas. Kas selline unistuste reis maksab mitmeid tuhandeid eurosid või isegi rohkem?

Koostöös tunnustatud kruiisikorraldaja Cunardiga teeme mõeldamatu teoks. Pakume rikkalikke Vahemere kruiise enneolematult madalate hindadega. Kõik-hinnas toitlustuse ja ohtrate tasuta lisavõimalustega 12 ööga kruiiside hinnad algavad AINULT 749 EUR!  Seega, üks öö lummavalt luksusliku kruiisilaeva pardal alates 62 eurost inimese kohta! Vajuta vasakpoolses menüüs konkreetsete kuupäevade peale, et leida endale meelepäraseim pakkumine! Reisid toimuvad uhiuue luksuslaevaga Queen Elizabeth, mis võeti kompanii poolt kasutusele 2010. aastal.  Queen Elizabeth on kruiisifirma Cunard kõige uuem luksuslaev, millele pandi nimi Tema Majesteedi järgi 2010. aastal. Laeval kohtuvad klassika ja kaasaegsus harmoonilises võtmes. Seda peegeldab nii disainitud interjöör kui kaasahaarav meelelahutusprogramm. Alates kõrgtehnoloogiliselt esitatud muusikalidest, lõpetades ajatute aiapidude ja ballidega. Lõõgastumiseks on võimalusi igale maitsele. Iga külalise käsutuses on lai valik ajaveetmisvõimalusi. Kellele tervelt kuuetuhande teose suurune raamatukogu, kellele puhast naudingut pakkuvad SPA protseduurid. Üha rohkem inimesi lähevad kruiisidele. Ühest küljest pakuvad need võimalust nautida suurepärast ja luksuslikku puhkust, sest laevadel on mitmekesised meelelahutusprogrammid, lõõgastusvõimalused ja rikkalik toitlustus. Teisest küljest on võimalik lühikese aja jooksul näha erinevaid riike, linnu ja põnevaid vaatamisväärsusi ning seda kõike samal ajal merereisi nautides. Tänapäeva luksuslaevad on nagu väikesed linnad, mis on otsekui sulle ehitatud, et saaksid veeta meeldejäävat ja lõõgastavat puhkust keset maailma meresid! Luksuslaev Queen Elizabeth. Kujuta ette, et hommikul ärgates avaneb aknast vaade sügavsinisele merele ja seda otse luksusliku kruiisilaeva kajutist. Rikkaliku hommikusöögi najal on aega arutada, milliseid unustamatuid Vahemere äärseid elamusi on uus päev toomas. Kas selline unistuste reis maksab mitmeid tuhandeid eurosid või isegi rohkem? Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil
Kujuta ette, et hommikul ärgates avaneb aknast vaade sügavsinisele merele ja seda otse luksusliku kruiisilaeva kajutist. Rikkaliku hommikusöögi najal on aega arutada, milliseid unustamatuid Vahemere äärseid elamusi on uus päev toomas. Kas selline unistuste reis maksab mitmeid tuhandeid eurosid või isegi rohkem?
Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil
Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil

Koostöös tunnustatud kruiisikorraldaja Cunardiga teeme mõeldamatu teoks. Pakume rikkalikke Vahemere kruiise enneolematult madalate hindadega. Kõik-hinnas toitlustuse ja ohtrate tasuta lisavõimalustega 12 ööga kruiiside hinnad algavad AINULT 749 EUR!

 

Seega, üks öö lummavalt luksusliku kruiisilaeva pardal alates 62 eurost inimese kohta!

 

Vajuta vasakpoolses menüüs konkreetsete kuupäevade peale, et leida endale meelepäraseim pakkumine!

 

Reisid toimuvad uhiuue luksuslaevaga Queen Elizabeth, mis võeti kompanii poolt kasutusele 2010. aastal. 

 

Queen Elizabeth on kruiisifirma Cunard kõige uuem luksuslaev, millele pandi nimi Tema Majesteedi järgi 2010. aastal. Laeval kohtuvad klassika ja kaasaegsus harmoonilises võtmes. Seda peegeldab nii disainitud interjöör kui kaasahaarav meelelahutusprogramm. Alates kõrgtehnoloogiliselt esitatud muusikalidest, lõpetades ajatute aiapidude ja ballidega. Lõõgastumiseks on võimalusi igale maitsele. Iga külalise käsutuses on lai valik ajaveetmisvõimalusi. Kellele tervelt kuuetuhande teose suurune raamatukogu, kellele puhast naudingut pakkuvad SPA protseduurid.

 

Üha rohkem inimesi lähevad kruiisidele. Ühest küljest pakuvad need võimalust nautida suurepärast ja luksuslikku puhkust, sest laevadel on mitmekesised meelelahutusprogrammid, lõõgastusvõimalused ja rikkalik toitlustus. Teisest küljest on võimalik lühikese aja jooksul näha erinevaid riike, linnu ja põnevaid vaatamisväärsusi ning seda kõike samal ajal merereisi nautides.

 

Tänapäeva luksuslaevad on nagu väikesed linnad, mis on otsekui sulle ehitatud, et saaksid veeta meeldejäävat ja lõõgastavat puhkust keset maailma meresid!

Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil
Luksuslaev Queen Elizabeth.
Lõõgastuspuhkus luksuslikul kruiisil Kujuta ette, et hommikul ärgates avaneb aknast vaade sügavsinisele merele ja seda otse luksusliku kruiisilaeva kajutist. Rikkaliku hommikusöögi najal on aega arutada, milliseid unustamatuid Vahemere äärseid elamusi on uus päev toomas. Kas selline unistuste reis maksab mitmeid tuhandeid eurosid või isegi rohkem?
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,