Marisol 2

Marisol hotell asub Calella kuurordis, kõige lähemal Barcelonale, rannast ja keskusest ca 150 meetrit.

Marisol Hotell 2 asub Costa Brava kuurordis Calella,Barcelona ca. 25 km.kaugusel. Vastab Vahemeremaade  2 tärni linnahotelli nõuetele. Suurepärane asukoht. Mererannani ja keskuseni ca. 150 m. Bassein ja baar asuvad naaberhotelli Continental territooriumil.Hotellis on 85 tuba. Toad on  nii vaatega siseõuele aknaga ja kui tänavapoolsed rõduga.  Vähe väsinud mööbel, aga kõik vajalik on olemas. Koristatakse 3 korda nädalas.Hotell sobib neile, kes  reisivad palju ringi  ja meeldib linnamelu.   Marisol hotell asub Calella kuurordis, kõige lähemal Barcelonale, rannast ja keskusest ca 150 meetrit. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Marisol 2
Marisol hotell asub Calella kuurordis, kõige lähemal Barcelonale, rannast ja keskusest ca 150 meetrit.
Marisol 2
Marisol Hotell 2 asub Costa Brava kuurordis Calella,Barcelona ca. 25 km.kaugusel. Vastab Vahemeremaade  2 tärni linnahotelli nõuetele. Suurepärane asukoht. Mererannani ja keskuseni ca. 150 m. Bassein ja baar asuvad naaberhotelli Continental territooriumil.
Hotellis on 85 tuba. Toad on  nii vaatega siseõuele aknaga ja kui tänavapoolsed rõduga.  Vähe väsinud mööbel, aga kõik vajalik on olemas. Koristatakse 3 korda nädalas.
Hotell sobib neile, kes  reisivad palju ringi  ja meeldib linnamelu.  Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Marisol 2 Marisol hotell asub Calella kuurordis, kõige lähemal Barcelonale, rannast ja keskusest ca 150 meetrit.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,