May Garden Club Hotel 4

May Garden Club Hotel asub Mahmutlari lähedal ( keskuseni 1,5 km) 13 km kaugusel Alanya keskusest ja 148 km kaugusel Antalya lennujaamast. Palju basseine, sobib lastega peredele.

Koduleht: www.maygardenclubhotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:1999.aastal ehitatud hotell, mida regulaarselt renoveeritakse (viimati 2004). Mitte väga suurel (8 567 m²), ent nägusal territooriumil on 6 5-korruselist hotellihoonet, mis ümbritsevad basseine. Hotell on mere ääres, meri asub teisel pool sõiduteed, randa pääseb läbi tunneli. Rand ja basseinid:Rand on kiviklibune, merepõhi liivane. Rannas töötab lasteklubi ja on avatud baar, kus pakutakse karastusjooke. Lamamistoolid, madratsid ja päiksevarjud on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Rand asub teisel pool sõiduteed, randa pääseb tunneli kaudu.2 välibasseini ▪ 2 lastebasseini ▪ liumägiRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI) 24 tundi. Ööpäevaringselt kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid tasuta. Restoran May Garden  (kinnine osa mahutab 340 inimest, avatud osa mahutab 400 inimest) ▪ May a la carte restoran ▪ 7 baari.Majutus:Hotellis on 202 tuba, sealhulgasi: •20 peresviiti (64m²) - 2 eraldi magamistuba ja salong. Peretuppa mahub kuni 4 täiskasvanut ja 1 laps (lapse jaoks saab teha lisavoodi salongi)•30 standardtuba (22 m²), mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps. Vaade aiale, ümbritsevale maastikule või basseinidele.•150 sviiti (35 m²) - magamistuba väikese salongiga. •2 tuba erivajadustega inimestele (22 m²)Tubades on: Kliimaseade ▪ minibaar ▪ kaabeltelevisioon ▪ telefon ▪ muusikakanalid ▪ seif ▪ traadita internet ▪ dušš ▪ föön ▪ telefon vannitoasTeenused:Kauplused ▪ juuksur ▪ arsti teenused ▪ internetikohvikLastele:2 lastebasseini ▪ miniklubi ▪ lapsehoidja teenusedMeelelahutus ja sport:Fitness-keskus ▪ türgi saun (nahakoorimine ja massaa¾ tasuline) ▪ saun ▪ veespordialad ▪ lauatennis ▪ piljard ▪ meelelahutusprogrammid ▪ male ▪ noolemäng ▪ rannavõrkpall ▪ disko May Garden Club Hotel asub Mahmutlari lähedal ( keskuseni 1,5 km) 13 km kaugusel Alanya keskusest ja 148 km kaugusel Antalya lennujaamast. Palju basseine, sobib lastega peredele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
May Garden Club Hotel 4
May Garden Club Hotel asub Mahmutlari lähedal ( keskuseni 1,5 km) 13 km kaugusel Alanya keskusest ja 148 km kaugusel Antalya lennujaamast. Palju basseine, sobib lastega peredele.
May Garden Club Hotel 4
May Garden Club Hotel 4

Koduleht: www.maygardenclubhotel.com

Asukoht ja üldiseloomustus:
1999.aastal ehitatud hotell, mida regulaarselt renoveeritakse (viimati 2004). Mitte väga suurel (8 567 m²), ent nägusal territooriumil on 6 5-korruselist hotellihoonet, mis ümbritsevad basseine. Hotell on mere ääres, meri asub teisel pool sõiduteed, randa pääseb läbi tunneli. 

Rand ja basseinid:
Rand on kiviklibune, merepõhi liivane. Rannas töötab lasteklubi ja on avatud baar, kus pakutakse karastusjooke. Lamamistoolid, madratsid ja päiksevarjud on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Rand asub teisel pool sõiduteed, randa pääseb tunneli kaudu.

2 välibasseini ▪ 2 lastebasseini ▪ liumägi

Restoranid ja toitlustamine:
Kõik hinnas (AI) 24 tundi. Ööpäevaringselt kohalikud alkohoolsed ja karastusjoogid tasuta. 

Restoran May Garden  (kinnine osa mahutab 340 inimest, avatud osa mahutab 400 inimest) ▪ May a la carte restoran ▪ 7 baari.


Majutus:
Hotellis on 202 tuba, sealhulgasi: 
•20 peresviiti (64m²) - 2 eraldi magamistuba ja salong. Peretuppa mahub kuni 4 täiskasvanut ja 1 laps (lapse jaoks saab teha lisavoodi salongi)
•30 standardtuba (22 m²), mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps. Vaade aiale, ümbritsevale maastikule või basseinidele.
•150 sviiti (35 m²) - magamistuba väikese salongiga. 
•2 tuba erivajadustega inimestele (22 m²)


Tubades on: 
Kliimaseade ▪ minibaar ▪ kaabeltelevisioon ▪ telefon ▪ muusikakanalid ▪ seif ▪ traadita internet ▪ dušš ▪ föön ▪ telefon vannitoas


Teenused:

Kauplused ▪ juuksur ▪ arsti teenused ▪ internetikohvik


Lastele:
2 lastebasseini ▪ miniklubi ▪ lapsehoidja teenused


Meelelahutus ja sport:

Fitness-keskus ▪ türgi saun (nahakoorimine ja massaa¾ tasuline) ▪ saun ▪ veespordialad ▪ lauatennis ▪ piljard ▪ meelelahutusprogrammid ▪ male ▪ noolemäng ▪ rannavõrkpall ▪ disko

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
May Garden Club Hotel 4 May Garden Club Hotel asub Mahmutlari lähedal ( keskuseni 1,5 km) 13 km kaugusel Alanya keskusest ja 148 km kaugusel Antalya lennujaamast. Palju basseine, sobib lastega peredele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,