Mesut Hotel 3

Väike, tagasihoidlik linnahotell vähenõudlikule puhkajale.

Koduleht: www.mesuthotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:Hea asukoht Obakoy linnaosas 2 km kaugusel Alanya kesklinnast. Hotelli lähedal on kauplusi, poekesi ja baare. Kaunis Kleopatra rand on 30 m kaugusel üle tee. Ehitatud 1976. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2004. aastal, territoorium 4500 m2.Antalya lennujaam: 130 kmRand ja basseinid:Liivane rand. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised ning basseini ääres tasuta. Välibassein.Restoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI)Restoran ▪ 2 baariMajutus:Kahes 4-korruselises hoones on kokku 100 tuba. Standardtoad on väikesed, neisse majutatakse siiski kuni 3 inimest, pindala 15-17 m2.Tubades on: Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer  ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline, asub vastuvõtus) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõduPõrandal keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused: Arstikabinet (2 tundi päevas) ▪ juuksur ▪ parkla ▪ valuutavahetus ▪ wifi lobbis (tasuta)Lastele: lastebasseinMeelelahutus ja sport:Tasuta:Rannavõrkpall ▪ lauatennisTasuline:Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ veesport Väike, tagasihoidlik linnahotell vähenõudlikule puhkajale. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Mesut Hotel 3
Väike, tagasihoidlik linnahotell vähenõudlikule puhkajale.
Mesut Hotel 3
Mesut Hotel 3

Kodulehtwww.mesuthotel.com


Asukoht ja üldiseloomustus:
Hea asukoht Obakoy linnaosas 2 km kaugusel Alanya kesklinnast. Hotelli lähedal on kauplusi, poekesi ja baare. Kaunis Kleopatra rand on 30 m kaugusel üle tee. 
Ehitatud 1976. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2004. aastal, territoorium 4500 m2.
Antalya lennujaam: 130 km


Rand ja basseinid:
Liivane rand. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised ning basseini ääres tasuta. 

Välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas (AI)

Restoran ▪ 2 baari


Majutus:
Kahes 4-korruselises hoones on kokku 100 tuba. Standardtoad on väikesed, neisse majutatakse siiski kuni 3 inimest, pindala 15-17 m2.

Tubades on: 

Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer  ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline, asub vastuvõtus) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõdu
Põrandal keraamiline plaat. 
Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused

Arstikabinet (2 tundi päevas) ▪ juuksur ▪ parkla ▪ valuutavahetus ▪ wifi lobbis (tasuta)


Lastele
lastebassein


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:
Rannavõrkpall ▪ lauatennis


Tasuline:
Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ veesport

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Mesut Hotel 3 Väike, tagasihoidlik linnahotell vähenõudlikule puhkajale.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,