Mikado Hotel 3

Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Alanya keskusest.

Koduleht: http://mikadootel.net/otel_eng/eng.htmKontseptsiooni kirjeldusAsukoht:Hotell asub 5 km kaugusel Alanya kesklinnast. Antalya lennujaam: 120 kmAntalya keskus: 130 kmRand ja basseinid: Liivarand asub 100 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud ja madratsid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud ja lamamistoolid on tasulised.välibassein ▪ liumägi ▪ lastebasseinRestoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ 2 baari Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus: Hotellis on kokku 35 tuba.• 20 standardtuba• 5 ühendatud tuba • 10 peretuba Tubades on: rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline, vastuvõtul)Teenused:   arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ valuutavahetusLastele:   lastebassein ▪ mänguväljak ▪ beebivoodi Meelelahutus ja sport:   Tasuta teenused:  rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ meelelahutusprogrammid (kõrghooajal, 1-2 korda nädalas)Tasulised teenused: massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad rannas Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Alanya keskusest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Mikado Hotel 3
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Alanya keskusest.
Mikado Hotel 3
Mikado Hotel 3
Kodulehthttp://mikadootel.net/otel_eng/eng.htm

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht:
Hotell asub 5 km kaugusel Alanya kesklinnast. 
Antalya lennujaam: 120 km
Antalya keskus: 130 km

Rand ja basseinid: 
Liivarand asub 100 m kaugusel hotellist. Päikesevarjud ja madratsid on basseinide juures ning rannas tasuta. Rannarätikud ja lamamistoolid on tasulised.
välibassein ▪ liumägi ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ 2 baari 
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus
Hotellis on kokku 35 tuba.
• 20 standardtuba
• 5 ühendatud tuba 
• 10 peretuba 

Tubades on: 
rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline, vastuvõtul)

Teenused:   
arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ valuutavahetus

Lastele:   
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ beebivoodi 

Meelelahutus ja sport:   
Tasuta teenused:  
rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ meelelahutusprogrammid (kõrghooajal, 1-2 korda nädalas)
Tasulised teenused: 
massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad rannas
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Mikado Hotel 3 Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 5 km kaugusel Alanya keskusest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,