Ostureis maalilisse Toscanasse

23.07-30.07.2015 tutvumeToscana maalilise loodusega, külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot. Ostlemine stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul.

Kujutlege end ärkamas Toscana maalilises külas, taamal laiuvad viinamarjaväljad ja päevalillepõllud, taustaks rõõmus linnulaul nautimas ja käes aromaatne tass hommikukohvi.  Külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot, ostame tuntud kohalikke veine. Shoppame  koos stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul. Saame personaalsed nõuandeid riietumiseks ja häid nippe aksessuaaride valimisel.  Päikeseloojangu ajal Sagral naudimr kohalikke rooge ja head veini. Elamusterohke puhkus Toscana päikese all ootab Teid! Hind 974 EUR /reisija/majutus 2-ses toas  Reisipakett sisaldab:– Lennupiletid Tallinn-Milano-Tallinn – Majutus Milanos hotellis BEST  kahekohalises toas valitud toitlustusega (2ööd) – Transfeer lennujaamast rongijaama ja tagasi – Rongipiletid Milano-Firenze-Milano – Majutus basseiniga apartemendis Toscanas (5ööd) – Reisisaatja teenused ja koht minibussis väljasõitudeks Toscanas – Stilist Katrin Kirsipuuga shopingut Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi turul 23.07-30.07.2015 tutvumeToscana maalilise loodusega, külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot. Ostlemine stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ostureis maalilisse Toscanasse
974.-
23.07-30.07.2015 tutvumeToscana maalilise loodusega, külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot. Ostlemine stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul.
Ostureis maalilisse Toscanasse
Ostureis maalilisse Toscanasse

Kujutlege end ärkamas Toscana maalilises külas, taamal laiuvad viinamarjaväljad ja päevalillepõllud, taustaks rõõmus linnulaul nautimas ja käes aromaatne tass hommikukohvi. 

Külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot, ostame tuntud kohalikke veine. 
Shoppame  koos stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul. Saame personaalsed nõuandeid riietumiseks ja häid nippe aksessuaaride valimisel. 

Päikeseloojangu ajal Sagral naudimr kohalikke rooge ja head veini.

Elamusterohke puhkus Toscana päikese all ootab Teid!

Hind 974 EUR /reisija/majutus 2-ses toas

 

Reisipakett sisaldab:

Lennupiletid Tallinn-Milano-Tallinn
Majutus Milanos hotellis BEST  kahekohalises toas valitud toitlustusega (2ööd)
Transfeer lennujaamast rongijaama ja tagasi
Rongipiletid Milano-Firenze-Milano
Majutus basseiniga apartemendis Toscanas (5ööd)
Reisisaatja teenused ja koht minibussis väljasõitudeks Toscanas
Stilist Katrin Kirsipuuga shopingut Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi turul

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ostureis maalilisse Toscanasse 23.07-30.07.2015 tutvumeToscana maalilise loodusega, külastame imelisi mägilinnasid Volterrat ja San Gimignanot. Ostlemine stilist Katrin Kirsipuuga Barberino Designer Outletis ja Forte dei Marmi peibutusi tulvil turul.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,