Polynesia Katoro 3

Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel. Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed.

Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel. Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed. Hotellis on restoran, pitsarestoran, kohvik. Internetinurk, retseptsioonis tasuline wifi ja tasuline seif  (u 10 eur/nädal).  Hotellis on bassein täiskasvanutele ja lastele, basseini ääres mõned tasuta lamamistoolid, rannas lisatasu eest. Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel. Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Polynesia Katoro 3
Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel.

Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed.
Polynesia Katoro 3


Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel.

Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed. Hotellis on restoran, pitsarestoran, kohvik. Internetinurk, retseptsioonis tasuline wifi ja tasuline seif  (u 10 eur/nädal). 
Hotellis on bassein täiskasvanutele ja lastele, basseini ääres mõned tasuta lamamistoolid, rannas lisatasu eest.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Polynesia Katoro 3 Apartemendikompleks mere lähedal, Katoro hotellirajoonis, Umagi keskusest paari kilomeetri kaugusel. Hotellitoad paiknevad suures aias, väikestes 2-korruselistes majakestes. Hotelli avaral territooriumil on supermarket ning kiirsöögikioskid, mõned poekesed.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,