Remi Hotel 4

Väga sümpaatne linnahotell, mis on võitnud puhkajate südame sõbraliku ja meeldiva teeninduse poolest. Ka asukoht on väga hea: Alanya keskus on lühikese jalutuskäigu kaugusel, kaunis Kleopatra rand on samuti lähedal.

Koduleht: www.remi.com.trAsukoht ja üldiseloomustus:Remi on tüüpiline väikese territooriumiga linnahotell, mille puhul on kliente võlunud suurepärane asukoht, väga hea atmosfäär ja toitlustus. Hotell on täielikult renoveeritud. See asub Alanya keskuses (jahisadamasse on 10 minutit jalutada), 150 m kaugusel Kleopatra rannast.Antalya lennujaam: 120 kmAntalya kesklinn: 130 kmRand ja basseinid:Alanya parimate randade hulka kuuluv Kleopatra rand on avalik: lamamistoolid, madratsid, päikesevarjud on sellel tasulised. Basseini juures on need tasuta. Rannarätikuid hotell ei anna.Bassein.Restoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas.Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ hiline hommikusöök ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kella 23:00-ni Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ jäätis ▪ türgi kohvRestoran ▪ baarMajutus:Hotellis on 79 tuba.Tubades on:Konditsioneer ▪ televiisor ▪ rõdu ▪ dušš ▪ telefon ▪ seif (tasuline) ▪ föönTeenused:Konverentsisaal ▪ pesumaja ▪ arstiabipunkt ▪ WiFi ▪ juuksurLastele:Basseinis on eraldatud madalam osa lastele.Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: Türgi saun (pesemine ja kehakoorimine on tasulised) ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ lauajalgpallTasulised teenused:Massaa¾ ▪ saun ▪ piiling ▪ iluprotseduurid Väga sümpaatne linnahotell, mis on võitnud puhkajate südame sõbraliku ja meeldiva teeninduse poolest. Ka asukoht on väga hea: Alanya keskus on lühikese jalutuskäigu kaugusel, kaunis Kleopatra rand on samuti lähedal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Remi Hotel 4
Väga sümpaatne linnahotell, mis on võitnud puhkajate südame sõbraliku ja meeldiva teeninduse poolest. Ka asukoht on väga hea: Alanya keskus on lühikese jalutuskäigu kaugusel, kaunis Kleopatra rand on samuti lähedal.
Remi Hotel 4

Kodulehtwww.remi.com.tr


Asukoht ja üldiseloomustus:
Remi on tüüpiline väikese territooriumiga linnahotell, mille puhul on kliente võlunud suurepärane asukoht, väga hea atmosfäär ja toitlustus. Hotell on täielikult renoveeritud. See asub Alanya keskuses (jahisadamasse on 10 minutit jalutada), 150 m kaugusel Kleopatra rannast.

Antalya lennujaam: 120 km
Antalya kesklinn: 130 km


Rand ja basseinid:

Alanya parimate randade hulka kuuluv Kleopatra rand on avalik: lamamistoolid, madratsid, päikesevarjud on sellel tasulised. Basseini juures on need tasuta. Rannarätikuid hotell ei anna.

Bassein.


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas.


Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ hiline hommikusöök ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid klaasi kaupa kella 23:00-ni 

Lisatasu eest: importalkohol ▪ värskelt pressitud mahlad ▪ pudelites serveeritavad joogid ▪ jäätis ▪ türgi kohv


Restoran ▪ baar


Majutus:

Hotellis on 79 tuba.


Tubades on:

Konditsioneer ▪ televiisor ▪ rõdu ▪ dušš ▪ telefon ▪ seif (tasuline) ▪ föön


Teenused:

Konverentsisaal ▪ pesumaja ▪ arstiabipunkt ▪ WiFi ▪ juuksur


Lastele:

Basseinis on eraldatud madalam osa lastele.


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:

 Türgi saun (pesemine ja kehakoorimine on tasulised) ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ lauajalgpall


Tasulised teenused:

Massaa¾ ▪ saun ▪ piiling ▪ iluprotseduurid

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Remi Hotel 4 Väga sümpaatne linnahotell, mis on võitnud puhkajate südame sõbraliku ja meeldiva teeninduse poolest. Ka asukoht on väga hea: Alanya keskus on lühikese jalutuskäigu kaugusel, kaunis Kleopatra rand on samuti lähedal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,