St. George Apartmenthotel 3

Hind al. 450 EUR. Tubli 3 tärni hotell asub St. Juliansis, 300 meetri kaugusel rannast ja kõik muud meelelahutusasutused on käe-jala juures. Hotell sobib enam täiskasvanutele.

St. George  Apartment Hotel 3 tärni hotell asub  Malta kõige populaarsema öise meelelahutuspiirkonna, Paceville'i südames.Hotelli territooriumil  on  nii sise- kui välibassein. Avaral päikeseterrassil on päikesevarjud ja lamamistoolid. Toad on  lihtsa eurodisainiga, lisaks ka stuudiotoad, 3- ja 4. kohalised hotellinumbrid  Toad sisustatud kõige vajalikuga, ka  rõdud olemas. Konditsioneer,seif, WIFI on lisatasu tasu eest ja lisaks deposiit saabumisel on 50 EUR. Raha tagastatakse pärast tubade kontrolli lahkumisel.  Hind al. 450 EUR. Tubli 3 tärni hotell asub St. Juliansis, 300 meetri kaugusel rannast ja kõik muud meelelahutusasutused on käe-jala juures. Hotell sobib enam täiskasvanutele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
St. George Apartmenthotel 3
450.-
Hind al. 450 EUR. Tubli 3 tärni hotell asub St. Juliansis, 300 meetri kaugusel rannast ja kõik muud meelelahutusasutused on käe-jala juures. Hotell sobib enam täiskasvanutele.
St. George Apartmenthotel 3
St. George  Apartment Hotel 3 tärni hotell asub  Malta kõige populaarsema öise meelelahutuspiirkonna, Paceville'i südames.
Hotelli territooriumil  on  nii sise- kui välibassein. Avaral päikeseterrassil on päikesevarjud ja lamamistoolid.

Toad on  lihtsa eurodisainiga, lisaks ka stuudiotoad, 3- ja 4. kohalised hotellinumbrid 
St. George Apartmenthotel 3
Toad sisustatud kõige vajalikuga, ka  rõdud olemas. 
Konditsioneer,seif, WIFI on lisatasu tasu eest ja lisaks deposiit saabumisel on 50 EUR. Raha tagastatakse pärast tubade kontrolli lahkumisel. 
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
St. George Apartmenthotel 3 Hind al. 450 EUR. Tubli 3 tärni hotell asub St. Juliansis, 300 meetri kaugusel rannast ja kõik muud meelelahutusasutused on käe-jala juures. Hotell sobib enam täiskasvanutele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,