Valamar Diamant 4

Rahulikus ümbruses männimetsatukas paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 200 m hotellist.

Aadress: Brulo bb, 52440 Poreè Koduleht: http://www.valamar.com/diamant-hotel-porec Kuurort: Brulo, Poreè      Asukoht: Hotell paikneb rahulikus ümbruses männimetsatukas sinise lipukesega pärjatud ranna lähedal. Poreèi keskus umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Minirongi peatus hotelli lähedal, pilet u 10 kunat nii täiskasvanule kui lapsele.   Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Jõusaal, Internet, Tervisekeskus, Ilusalong, Konverentsisaal, Massaa¾, Saun Tubades: Konditsioneer, Minibaar, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor, Seif   Hotell: 10-korruselises hotellihoones on 2 restorani, ruumikas lift. Fuajees tasuta wifi leviala, valvega tasuta parkimisala. Konverentsiruumid. Õhtuti esinevad erinevad laulu- ja tantsugrupid, klaveriõhtud. Lastele miniklubi ning rannas liivakast. Hotellis on mageda veega väli- ja sisebassein, lastebassein, tasuta lamamistoolid ja varjud. Korraldatakse erinevaid spordiüritusi nagu näiteks hommikuvõimlemine, aeroobika, veeaeroobika. Tervisekeskuses lisatasu eest saunad, jacuzzi, ilusalongi protseduurid, massaa¾. Hea varustusega jõusaal hotellikülalistele tasuta. Hotelli lähedal on tenniseväljakud ja spordiklubi.   Toitlustamine: Majutus hommikusöögiga. Õhtusöök lisatasu eest.   Toad: hotellis on kokku 218 tuba ja 26 sviiti. Ilusas, kargetes sinakates toonides sisustatud toas on konditsioneer, SAT-TV, minibaar, telefon, seif, föön, internetiühendus. Kõik toad on renoveeritud 2011. a. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta. Standardtoast avaneb vaade tänavale, parklale. Rahulikus ümbruses männimetsatukas paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 200 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Valamar Diamant 4
Rahulikus ümbruses männimetsatukas paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
Valamar Diamant 4


Aadress: Brulo bb, 52440 Poreè

Koduleht: http://www.valamar.com/diamant-hotel-porec

Kuurort: Brulo, Poreè

 

 

 

 

Asukoht: Hotell paikneb rahulikus ümbruses männimetsatukas sinise lipukesega pärjatud ranna lähedal. Poreèi keskus umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Minirongi peatus hotelli lähedal, pilet u 10 kunat nii täiskasvanule kui lapsele.

 

Hotellis: Üldkonditsioneer, Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Jõusaal, Internet, Tervisekeskus, Ilusalong, Konverentsisaal, Massaa¾, Saun

Tubades: Konditsioneer, Minibaar, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor, Seif

 

Hotell: 10-korruselises hotellihoones on 2 restorani, ruumikas lift. Fuajees tasuta wifi leviala, valvega tasuta parkimisala. Konverentsiruumid. Õhtuti esinevad erinevad laulu- ja tantsugrupid, klaveriõhtud. Lastele miniklubi ning rannas liivakast. Hotellis on mageda veega väli- ja sisebassein, lastebassein, tasuta lamamistoolid ja varjud. Korraldatakse erinevaid spordiüritusi nagu näiteks hommikuvõimlemine, aeroobika, veeaeroobika. Tervisekeskuses lisatasu eest saunad, jacuzzi, ilusalongi protseduurid, massaa¾. Hea varustusega jõusaal hotellikülalistele tasuta. Hotelli lähedal on tenniseväljakud ja spordiklubi.

 

Toitlustamine: Majutus hommikusöögiga. Õhtusöök lisatasu eest.

 

Toad: hotellis on kokku 218 tuba ja 26 sviiti. Ilusas, kargetes sinakates toonides sisustatud toas on konditsioneer, SAT-TV, minibaar, telefon, seif, föön, internetiühendus. Kõik toad on renoveeritud 2011. a. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta. Standardtoast avaneb vaade tänavale, parklale.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Valamar Diamant 4 Rahulikus ümbruses männimetsatukas paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 200 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,