Valamar Rubin 3+

Vaikses ümbruses ja männimetsasalus paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 100 m hotellist.

Aadress: Brulo bb, 52440 Poreè Koduleht: http://www.valamar.com/rubin-hotel-porec Kuurort: Brulo, Poreè      Asukoht: Hotell paikneb vaikses ümbruses, männimetsasalus, rannast vaid 100 m kaugusel. Poreèi keskusesse on u 1 km, kuhu muuhulgas saab sõita minirongiga. Peatus on hotelli lähedal.   Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet, Konverentsisaal Tubades: Konditsioneer, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor   Hotell: 9-korruselises hotellihoones on restoran, 2 baari, 2 lifti. Meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele. Lastele hotelli lähedal miniklubi ning laste mänguväljak. Valveta parkimisala (tasuta), konverentsiruumid, suveniirikauplus, valuutavahetus. Hotelli meeldivas fuajees tasuta wifi leviala ning internetinurk. hotellikülalistele tasuta valvega parkimiskoht. Üks mageda veega bassein täiskasvanutele ning teine lastele. Basseini ääres tasuta lamamistoolid ja varjud. Võimalus tasuta kasutada naabruses asuva hotell Valamar Crystal mereveega sisebasseini ning lisatasu eest valamar Diamant tervisekeskust, kus on sisebassein, jacuzzi, saunad, jõusaal ja ilusalong. Hotelli lähedal on tenniseväljak ja spordiklubi.   Toitlustamine: Majutus hommikusöögiga. Õhtusöök lisatasu eest.   Toad: Hotellis on kokku 258 heledates toonides ja maitseka sisustusega tuba. Toas konditsioneer, pisike SAT-TV, telefon, föön. Vannitoas vann. Kõikidel tubadel on rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut. merepoolsed toad lisatasu eest. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta. Standardtoad aiavaatega.  Vaikses ümbruses ja männimetsasalus paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 100 m hotellist. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Valamar Rubin 3+
Vaikses ümbruses ja männimetsasalus paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 100 m hotellist.
Valamar Rubin 3+


Aadress: Brulo bb, 52440 Poreè

Koduleht: http://www.valamar.com/rubin-hotel-porec

Kuurort: Brulo, Poreè

 

 

 

 

Asukoht: Hotell paikneb vaikses ümbruses, männimetsasalus, rannast vaid 100 m kaugusel. Poreèi keskusesse on u 1 km, kuhu muuhulgas saab sõita minirongiga. Peatus on hotelli lähedal.

 

Hotellis: Baar, Restoran, Bassein, Parkimine, Internet, Konverentsisaal

Tubades: Konditsioneer, Rõdu, Föön, Telefon, Televiisor

 

Hotell: 9-korruselises hotellihoones on restoran, 2 baari, 2 lifti. Meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele. Lastele hotelli lähedal miniklubi ning laste mänguväljak. Valveta parkimisala (tasuta), konverentsiruumid, suveniirikauplus, valuutavahetus. Hotelli meeldivas fuajees tasuta wifi leviala ning internetinurk. hotellikülalistele tasuta valvega parkimiskoht.

Üks mageda veega bassein täiskasvanutele ning teine lastele. Basseini ääres tasuta lamamistoolid ja varjud. Võimalus tasuta kasutada naabruses asuva hotell Valamar Crystal mereveega sisebasseini ning lisatasu eest valamar Diamant tervisekeskust, kus on sisebassein, jacuzzi, saunad, jõusaal ja ilusalong. Hotelli lähedal on tenniseväljak ja spordiklubi.

 

Toitlustamine: Majutus hommikusöögiga. Õhtusöök lisatasu eest.

 

Toad: Hotellis on kokku 258 heledates toonides ja maitseka sisustusega tuba. Toas konditsioneer, pisike SAT-TV, telefon, föön. Vannitoas vann. Kõikidel tubadel on rõdu. Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut. merepoolsed toad lisatasu eest. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta. Standardtoad aiavaatega. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Valamar Rubin 3+ Vaikses ümbruses ja männimetsasalus paiknev hotell asub Poreèi linnast 1 km kaugusel, rand 100 m hotellist.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,