Xperia Grand Bali Hotel 4

Linnahotell, mille suurimaks plussiks on hea asukoht Alanya keskuse lähedal vaid 150 m kaugusel kaunist Kleopatra rannast.

Koduleht:  www.grandbali.comAsukoh ja üldiseloomustus: Väikese territooriumiga linnahotell Alanya keskuses. Sobib linnamelu nautivatele. Ehitatud 1996. aastal, renoveeritud 2010. aastal.Antalya lennujaam: 120 kmRand ja basseinid: Linnale kuuluv kuulus liivane Kleopatra rand on 150 m kaugusel.. Lamamistoolid ja päikesevarjud on basseini ääres tasuta, rannas lisatasu eest.Välibassein Restoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI)Pearestoran ▪ menüürestoran (Türgi ja rahvusvaheline köök) ▪ 2 baariKõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök rootsi lauas ▪ hiline hommikusöök ▪ kohv ja kook pärastlõunal ▪ kohalikud joogid kell 10:00 - 23:00.Lisatasu eest: importjoogid ▪ jäätis ▪ minibaar ▪ söögid ja joogid rannasMajutus:Hotellis on kokku 96 tuba. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, peretuppa 4 täiskasvanut ja 1 laps.Tubade on: Rõdu ▪ üldkonditsioneer ▪ satelliit-TV ▪ muusikakanal ▪ minibaar ▪ telefon ▪ dušš/vann ▪ föönTeenused:Valuutavahetus ▪ konverentsisaal (150 inimesele) ▪ TV tuba ▪ arsti teenused ▪ traadita internet (tasuta) ▪ internetinurk (tasuline) ▪ juuksur ▪ pesula ▪ seif (tasuline)Lastele:LastebasseinMeelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Türgi saunTasulised teenused:Massaa¾ ▪ piiling ▪ saun Linnahotell, mille suurimaks plussiks on hea asukoht Alanya keskuse lähedal vaid 150 m kaugusel kaunist Kleopatra rannast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Xperia Grand Bali Hotel 4
Linnahotell, mille suurimaks plussiks on hea asukoht Alanya keskuse lähedal vaid 150 m kaugusel kaunist Kleopatra rannast.
Xperia Grand Bali Hotel 4
Xperia Grand Bali Hotel 4

Koduleht:  www.grandbali.com


Asukoh ja üldiseloomustus: 
Väikese territooriumiga linnahotell Alanya keskuses. Sobib linnamelu nautivatele. Ehitatud 1996. aastal, renoveeritud 2010. aastal.

Antalya lennujaam: 120 km


Rand ja basseinid: 
Linnale kuuluv kuulus liivane Kleopatra rand on 150 m kaugusel.. Lamamistoolid ja päikesevarjud on basseini ääres tasuta, rannas lisatasu eest.

Välibassein 


Restoranid ja toitlustamine:
Kõik hinnas (AI)

Pearestoran ▪ menüürestoran (Türgi ja rahvusvaheline köök) ▪ 2 baari


Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök rootsi lauas ▪ hiline hommikusöök ▪ kohv ja kook pärastlõunal ▪ kohalikud joogid kell 10:00 - 23:00.

Lisatasu eest: importjoogid ▪ jäätis ▪ minibaar ▪ söögid ja joogid rannas


Majutus:

Hotellis on kokku 96 tuba. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, peretuppa 4 täiskasvanut ja 1 laps.


Tubade on: 

Rõdu ▪ üldkonditsioneer ▪ satelliit-TV ▪ muusikakanal ▪ minibaar ▪ telefon ▪ dušš/vann ▪ föön


Teenused:

Valuutavahetus ▪ konverentsisaal (150 inimesele) ▪ TV tuba ▪ arsti teenused ▪ traadita internet (tasuta) ▪ internetinurk (tasuline) ▪ juuksur ▪ pesula ▪ seif (tasuline)


Lastele:
Lastebassein


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Türgi saun

Tasulised teenused:

Massaa¾ ▪ piiling ▪ saun


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Xperia Grand Bali Hotel 4 Linnahotell, mille suurimaks plussiks on hea asukoht Alanya keskuse lähedal vaid 150 m kaugusel kaunist Kleopatra rannast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,